Servikal yetmezlik 20 haftalık bebeğimi kaybettim 😔😔😔

Hayıt tohumu alın aktardan adetiniz bitmeden 1 gün önce başlayın yumurtlama gününden önce bırakın kaynamış suya 1 tatlı kaşığı hayit tohumu atın 2 dk da öyle kaynatıp ağzını kapatın 10 dk demlensin günlük 1 su bardağı süzüp için faydasını görürsünüz ben hayit ile hamile kalmıştım yumurta rezervini artırıyor hormonları dengeliyor gebeliği kolaylaştırıyor 😊 hayit ile hamile kalan çok
Bende clife macun ve impryl takviye edici gida yla kalmıştım hamile. Macunun icinde hayıt da vardı gerçekten etkiliyor yumurta kalitesini

kızlar merhaba 10 gün önce 20 haftalık kızımı servıkal yetmezlik nedeniyle kaybettim içim okadar acıkyorkı anlatamam 1 hafta süren şiddetli kasık ağrısı nedenıyle gıtmeme rağmen doktorum anlıyamadı 1 gun sonrada bebeğimin su kesesi açıldı ve acil serklaja rağmen suyunun bitmesi nedenıyle erken doğum yaptım , doktor bir sonrakı gebelik için rahim filmi ve 3. ayda serklaj önerdi , tekrar hamile kalmak istiyorum ama günler geçmiyor benımle aynı durumu yaşayan varmı düşükten ne kadar süre sonra hamile kaldınız bazen dikişe rağmen açılma olabılıyormus tekrar aynı şeyi yaşamaktan çok korkuyorum :KK43:
TAC operesyonu var,hamilelikten önce yapılıyor sanırım. Onu araştırsanız .garanti olur hamileliği beklemeyin.

kızlar merhaba 10 gün önce 20 haftalık kızımı servıkal yetmezlik nedeniyle kaybettim içim okadar acıkyorkı anlatamam 1 hafta süren şiddetli kasık ağrısı nedenıyle gıtmeme rağmen doktorum anlıyamadı 1 gun sonrada bebeğimin su kesesi açıldı ve acil serklaja rağmen suyunun bitmesi nedenıyle erken doğum yaptım , doktor bir sonrakı gebelik için rahim filmi ve 3. ayda serklaj önerdi , tekrar hamile kalmak istiyorum ama günler geçmiyor benımle aynı durumu yaşayan varmı düşükten ne kadar süre sonra hamile kaldınız bazen dikişe rağmen açılma olabılıyormus tekrar aynı şeyi yaşamaktan çok korkuyorum :KK43:
Merhaba, çok geçmiş olsun. Ben de ağustos ayında 19 haftalık bebeğimi aynı sebepten kaybettim. Benim de ilk hamileliğimdi. Sizi çok iyi anlıyorum

Bnde iki defa kaybettim bebeğimi ilk gebeliğimde hafif bı sancı vardı lavaboya gittim ve bı anda suyum geldi doktora gittik ama bebeğimi kaybettim sonra ben kısa bı sure sonra tekrar hamile kaldım ama rahatsız olduğumu bilmiyodum doktorum da herhangi bişi demedi 26. Haftada sabah uyandığımda kanamam olduğunu fark ettim hemen hemen doktora gittik sancım olmamasına rağmen doktor açılma olduğunu söyledi ve ben bebeğimi erken doğum yaptım.bi gün anca yaşayabildi yağızım.ve benim iki dogumumda da bebeğimin birinin ilk önce ayakları ikinci hamileliğimde ise ilk kolu omzu ve başı geldi .benim gibi olan var mı ?

Canim bende uc gun once 20 haftalik bebegimi suyum gelince kaybettim aldrmak istemedim ama kusma ishal baslayinca aldirdim mcburen ustelik tup bebek izmirde yaptirdim Ben tavmergen de amh testim dusuktu unutamiyorum bir turlu zaturre oldum uzuntuden dunde gorumcem dogum yapti cagiriyorlar beni ama kimse bizi anlamiyor aldigim her esyayi hamileligi verdim hepsini dayanamiyorum yaptirdigim merkez kirkbes gun sonra tekrar rahim filmi cekip dondurulmus koyalim diyolar ama bir turlu unutamiyorum aynaya bakinca karnimi goremeyince cok kotu oluyorum rabbim yardimcimiz olsun hepimizin

Canim bende yirmi haftalik bebegimi uc gun once kaybettim ayni sebepten tup bebekti icim cok seviyor ustume dun gorumcem dogum yapti sevindim ama icim cok kotu insanlar hic anlamiyor aynaya bakip karnimi goremeyince cok kotuyum cok uzuntuden zaturre oldum

Merhaba , yazınızın üzerinden çok geçmiş ama bende tam 10 gün önce aniden açılmam olduğu için ikizlerimi kaybettim. Siz tekrar hamile kaldınız mı ? bu olaydan ne kadar sonra hamile kaldınız ?

X