Serklaj olan arkadaşlar acil bakabilir mi

O gün yazamadım buraya da . Hastaneye gittik tamponu çıkartmamışlar tamponmuş . Çıkardırken bi sorun yaşamamıştım ama . Bebeğimizi kaybettik 18. Haftada suyumuz geldi yine . Serklaj bi önlem ama kesin bi çözüm değil dikkat edin kendinize 🤲
cok uzuldum ne denir bilemedim basiniz sagolsun 🥺

Nasıl geçiyor serklajlı günleriniz . Biz bebeğimizi kaybettik serklajlı olduğum halde 14. Hafta da atılmıştı 18. Haftada suyum geldi almak durumunda kaldılar yine :KK43:( çok dikkat edin kendinize
🥹🥹🥹 27. Haftaya giriyorum, çok şükür şuan için bi sıkıntım yok🙏🏻🙏🏻 başınız sağolsun🙏🏻

Nasıl geçiyor serklajlı günleriniz . Biz bebeğimizi kaybettik serklajlı olduğum halde 14. Hafta da atılmıştı 18. Haftada suyum geldi almak durumunda kaldılar yine :KK43:( çok dikkat edin kendinize
Merhaba başınız sağ olsun.Gercekten çok üzüldüm.Erken dönemde yapılan serklajlarda başarı oranı yüksek diye duymuştum.Kesin çözüm olmadığını biliyordum ama yine de enfeksiyon falan olmadıktan sonra sonuna kadar gider diye düşünüyordum.Sizin enfeksiyon falan mı vardı.Doktorunuz bir şey dedi mi.Eminim gözünüz çok korkmuştur şu an ama umutsuz olmayın lütfen.Abdominal serklajla vaktinde doğum yapan çok kişi var.Allah en kısa zamanda gönlünüzden geçeni nasip etsin insallah.

Merhaba başınız sağ olsun.Gercekten çok üzüldüm.Erken dönemde yapılan serklajlarda başarı oranı yüksek diye duymuştum.Kesin çözüm olmadığını biliyordum ama yine de enfeksiyon falan olmadıktan sonra sonuna kadar gider diye düşünüyordum.Sizin enfeksiyon falan mı vardı.Doktorunuz bir şey dedi mi.Eminim gözünüz çok korkmuştur şu an ama umutsuz olmayın lütfen.Abdominal serklajla vaktinde doğum yapan çok kişi var.Allah en kısa zamanda gönlünüzden geçeni nasip etsin insallah.
Bizde öyle düşünüyorduk ama hiç bi sıkıntım hiç bi sorunum yoktu evde yatış halindeydim enfeksiyon yada başka hişbişey çıkmadı . Umut’umu kaybetmeyeceğim hiçbir şekilde zaten de işte kötü durumlar. Kendinize çok iyi bakın çok dikkat edin 🤲🤲🤲

X