Sephora'nın Lumea macerası.

uzun süre kullanan arkadaşlar deneyimlerinizi paylaşablir misiniz?

in vino veritas Hanım uzun dönem kullanım sonrası deneyiminiz nasıl? Tüyleriniz ne durumda?

Bir seneyi geçti sanırım geçen yıl yılbaşı kampanyasından almıştım yanılmıyorsam. Tüyler yok... Arada bir gelecek gibi olanlar oluyor basıyorum lumeayi. İki ayda bir falan ya da aklıma estikce tüm vücut yapıyorum. Koltuk alti ve bikini bölgesi tamamen bitti, kollar da bitti sayılır. Bacaklara hiç baslamadim daha başta dediğim gibi sedeften dolayı. Ama sedef tedavim bir iki aya bitiyor. Bahar gibi başlar yaza bitiririm onları da.

Bir merkezde lazere mi gitsem yoksa bu cihazı alıp evde kendim mi yapsam karar veremedim.

Ben ikisini de denedim dediğim gibi. Lazer bende çözüm olmadı. Yaklaşık iki sene sonra geri geldiler. Oraya verdiğim para havaya gitti. Ama çok memnun kalanlar da var. Yaşla, hormonal durumla falan alakalı sanirim. Benim aşırı tüyüm olmadı hiç bir zaman ama agdayla ya da epilatorle falan aldığımda bir hafta idare etmezdi. Üç beş gün sonra uçları gorunmeye baslardı. Hormonlar tavan anlayacağınız. İyi araştırın kendi hormonal yapinizi ve yaşınızı dikkate alın ona göre karar verin. 30 yaş sonrası en ideal diyorlar.

Almayı dusunen arkadaşlar en son cıkan modeli bir internet sitesinde 999 tl. Bonusa ayrıca 60 tl verıyor. Fıyatı super. Özelden yazabilirim. Burda isim veremiyoruz sanırım. Bendw dun aldım

Lazerle kıyasladıgımızda özel bölge cok acıyor mu? Bıde kaçıncı derecede yapıyorsunuzz?
Ağdanin acısını fazlasıyla çekmiş biri olarak söylüyorum bence acımıyor. Yani tabiki acıyor ama çok kısa bi sürede bitiyor işlem ağda gibi insanı öldürmediği için çok memnunum ben. Beşle yapıyorum

5 en cok acıtan degıl mı? İyi o zaman..dayanılır bir seviye. Ben özel bölgeme hıc agda yapmamıs bırıyım ama lazere gıttım zor oluyordu bıraz ama bu lazer kadar acıtıyor mu onu merak etmıstım sagol canim. Haa bıde alt bölgelerı de 5 le mı yapıosun? Hani o koyu olan bölgeler? Affına sığınarak soruyorum

4-5 le yapıyorum ilk 3 le yapmıştım. Aa çok kolaymis yaa falan demiştim sonra besle yapınca önce bi korktum ama sonucu görünce hiç önemli değil dedim zaten lumea yi da ağdanin acısına dayanamayıp almıştım. Koyu ise biraz daha düşük yapmak gerekiyor sanırım. kılavuzda öyle diyordu

in vino veritas bir kiii sessss denemeee

İlk lazerde jiletleyip öyle aldın sanırım tüyleri.
Sonrası lazerdede tüyleri jiletledinmi?

O atışlar bitti diyelim. Sonrası için yapılıcak bişey varmı cihaz için?

Uygularken. Bazıları beyaz kalem kullanmış. Tende nasıl belirgin oluyorki beyaz kalem

Her seferinde jiletledim, tamamen bitene kadar. Şimdi tek tük pörtleyenleri jiletlemiyorum. Basıyorum üstüne lumeayı yanıyor.

Atışlar bitince başlık değişiyor ama servise gitmesi gerekiyor, biz değiştiremiyoruz.

Teninde eğer ben falan varsa benin üstüne uyguluyorsun beyaz kalemi. Koyu renk ışını çekmesin diye. Bi de nereyi yaptığını bilmek için beyaz kalemle çizenler var ama ben gerek duymadım. Görünüyor tende beyaz kalem, beyaz far gibi düşün.

ohhhhh cok güzel ya.
değişmesi var ise oda ayrı güzel.
hamilelik sonrası pörtlemeside mümkün cünkü.

hımm anladım. cok saolasın

in vino veritas birde jiletlerken ficudunu traş köpüğü kullandınmı?
Lazer merkezleri öyle yapın derlerdi ya.

Kollarınıdamı jiletledin

Bugün alıcam cokk heyyycanlıyımmmmm

Kıııııı sen izmirin neresindesin

ahaaaa geneeeee soru geldi

şuan atış bakiyeni biliyomusun

Ehehe soru canavarı...

Yo traş köpüğü kullanmadım duş jeliyle hallettim. Bikini bölgesine de intim jel kullandım.

Kolları da jiletledim ama yüzümü jiletlemedim korktum

Atış bakiyesini bilemiyorsun malesef. Aslında bi sayaç koysalarmış iyimiş.

Karşıyakadayım cicim.

Atladığım soru oldu mu?

Tüm sorular tamamdır otur. Sıfır

Jilet cok kaşıntı yapıo. Bol bol kremlencem
Bizde Aliağa ya taşındık da. Gaziayıntap dan

Tüm sorular tamamdır otur. Sıfır

Jilet cok kaşıntı yapıo. Bol bol kremlencem
Bizde Aliağa ya taşındık da. Gaziayıntap dan

Aaa negzel, arkadaş buldum

Aliağayı pek severim. İş için mi?

Cicim bi de şu var. Bu alet tamamen yok etmiyor tüyleri. Bi kaç ay uygulamazsan yine çıkıyor. Biliyosun dimi...

Jilet olarak venüs kullanıyorum ben. Şahane alet, ondan al istersen. Kaşıntı falan yapmii...

Ağda ve jiletten uzak durmam iyi olucak. Tamamen bitmesini beklemiyorum acıkcası.
Jilet vuruyorum orman. Ağda yapıyorum çöl. batıkalrdan falan
batıgı falanda yok ediyor. mis gibi oluyosun. eee elinin altında 10-15 dkka yapar gecerim. ilerki evrelerdede.

Eşimin işinden ötürü geldik.
Valla bende birini bulunca yapışıom
Aliağa merkeze cok uzak ona kıl oluyorum aslında .

Aaa bakayım o alete olmadı onuda alayım bugün.

Uzak ama izbanla 20 dk karşıyaka falan. Atlar gelirsin.

Venüs güzel alet. Ben yıllardır kullanıyorum. Hem tüyleri çoğaltmıyor hem de kendini kesme şansın yok.

Uzak ama izbanla 20 dk karşıyaka falan. Atlar gelirsin.

Venüs güzel alet. Ben yıllardır kullanıyorum. Hem tüyleri çoğaltmıyor hem de kendini kesme şansın yok.
40 Dkk sürüo kıı karşıyaka.
Ay ayarlıyalım bigün görüşelimmmmm

Ne cahilim diom. Ben normal jilet kllanıodum önceden. Kesiodm bazen kendimi.

40 Dkk sürüo kıı karşıyaka.
Ay ayarlıyalım bigün görüşelimmmmm

Ne cahilim diom. Ben normal jilet kllanıodum önceden. Kesiodm bazen kendimi.

Bende çok kestim kendimi dandik jiletlerle, hala bacaklarımda izi vardır. Venüsle tanıştım kurtuldum.

Oha o kadar sürüyor mu?

Buluşalım ayol, iyi olur valla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…