senin aşkın bukadardı işde

duyguud

HeR şEy çOk GüZeLL.......
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
957
7
:çok üzgünüm::çok üzgünüm:mrb ben duygu gerçekten çok zor durumda olduğumu düşünüyorum yaşadığım bütün ilişkileri annemle paylaşıyorum ama sonra pişman oluyorum çünkü ilşkilerimin içinde oluyo hep herşeye karışıyo msj çek resim yolla msnde yazmıyorum bazen yazmank işstemiyorum annem zorluyo belkide çoğu kızın eline geçemeyecek fırsatlar yakaladım çok zenginler işi gücü olanlarla konuştum hepside evclilik istiyodu ama ben hiçbirzman mutlu olmadım kimseyle çünkü hiçbirine aşık olamadım içimden gelmiyodu msj atma mns açıp görüşmek kamera açmak güzel sözler söyleyemiyodum ve annem bunları yapmamaı istiyodu oda kızının mutlu olmasını ister belki ama defalarca tartıştık defalarca ağladım annemimn baskısı yüzünden ama annem hiç değişmedi beni hep sıktı kiminle konuşsam hemen üstüme geliyodu sonunda aşık olabileceğim birini buldum buldum derken aslında hep vardı birbirimi,zden hep hoşlanıyorduk ama o hiç cesaret edemedi açılmaya bende zaetn hiç sesimi çıkarmadım o söyleyen kadar biizm buraya her yaz geliyo 15 tatilde falan her glişinde kaçamak bakışlar oluyodu ama abimlelerl çok yakın arkadaş olduğu için açılamadı giç nys bu yaz biizm burda çok düğün oldu oda 15 20 gün kadar kaldı burda çoğu düğünde beraberdik arkadaşolarak konuşuyoduk en sonunda nomu istedi arkadaş olduğumuz için bende verdim giiiti o ve brkaçgün sonra msjlaşmaya başladık o açıldı bana karşı üni okuyo edebiyat öğt. çıkmaya başladık başlarda çok mutluydum o zaten çok sevdiğnini söylerdi hep ben yine söylemek gelmedi içimden yine gelmek istedi beni görmek için busefer sevgili olarak görüşecez demişdisenağlama ben arttık mutlu değildim ama yinede tamam dedim gel geldi ramazandı biizm evde geçirdi bütün vaktini nerdeyse sahurda bile bize geliyodu erkek kardelim ve abim olduğu için arkadaşlarya kimse çakmaz diye sonra 7 gün burda kaldı daha kalacaktı ben ayrılmak istedim çok dirend,i ayrılmak istemedi bende illa ayrılcam dedim sevmediğimi sanıyodum ayrıldı ve ertesüi gün aniden gitti biizmkilerde şaşırdı nsy aradan 3 ay geçti bu kurban bayramında geldi yine buraya biizm eve geldi bikez hiçö yüzüme bakmadı bende ona tabi gtti tekrar evine zonguldaka yani bayram günü msj çeksin diye okadar dua ettim ki çekmedi ben çektim en sonunda eski dostlar düşmen olmaz diye bi bayramımızı kutlamadın dedim oda ben kardeşine çektim ben senin aileni asla unutmam sadece seni unuutum dedi banasenağlama bende zaten birkaçgündür hep onu düşünür oldum msjlara devam ettim da cvp vermeye sonra bi şansımız daha var mı dedi bende varrrrr dedim ve tekrar başladık çok güzeldi herşey tek korkumuz abimin duymasıydı abimden herkes çok korkar oda korktuyodu ve allahın izniyle aşıcaz diyodu nys 1 hafta güsel güzel konuştuk bir hafta sonra ayrılmak istedi ne oldu dedim hiç beklemediğim brinden tepki aldım dedi annsi tabiki benim annemde onu istmedi hiç sülalasi dolandırıcı bunu göz önünde ulundurdu hep tesadüfkü onun anneside beni istememiş ilişkimizi anlaşarak bitirdik.. ama ben onu sevdiğimi şimdi daha çok anladım ve geri dönse keşke diyorummm gerçekten çok özledim gidenin kıymti varken belli olmuyo hiç gidince belli oluyo:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:inşallah karşıma gerçekten aşık olacağım biri çıkar inanın bunu çok istiyorum aşkdan yana şansım yokkk bana aşık olanlara ben olamıyorum içim almıyo kimseyii ısınamıyorum ne yapacağım ben??

saol canım belkide öylee buakşam msn yi açtııı yazıştık biraz uzaktan uzağaa içim yandıııı

canım eger bittiyse sil msnden inan bana iki yabancı gibi konuşmak daha çok canını yakarhiç konuşmaman daha iyi geri gelmeyecekse sil onu hayatından biri bitimiş diğeri bitirmezse acı çeker

haklısın canım dün gece ağlaya ağlaya sildim bukadar acı çekeceğimi bilmezdimm hep büyük konuştum ben aşık olmam diye ama oldum işde:KK43::KK43:

ÇOK SEVEN ERKEK HERKESE HERŞEYE KARŞI GELİR... ailesi istemedi olmaz bu iş diye bırakmaz. serbest bırak! sil msn'den msj'da atma seni özlesin eğer gerçekten seviyorsa özler ve senin için savaşır! baktın dönmüyor zaten senin olmamış o demektir hiç üzülme seni seveni seç ki kıymetini bilsin ..... göz yaşlarına yazık ağlama değmez erkeklere :)

aranızdaki aşk çok büyük değilmiş bence ikinizde birbirinizden çok kolay vazgeçmişsiniz aile kabul etmioı dio ayrılmak ne demek seven insan kabul ettirir

haklısınız eğer çok sevseydi anasını takmazdı saolun kızlarrrr bende artık unutmaya karar verdim umudum kalmadı

bitti dedigimiz anda bitirebilseydik gercekten o zaman bunca aciyi cekmek zorunda kalmazdik ama hersey bizim elimizde sanirim..

Allah yardimcin olsun

Kaçan hep kovalanır.
Sen ona ayrılacağım derken, o peşinden koştu durdu.
Ama o gidince de sen peşinden koştun durdun.
Hayatın kanunu bu, kaçan kovalanır.
Bence kafanda bitirmelisin bu ilişkiyi.
Yoksa daha çoook devam eder üzüntülerin.
Zor olacak biliyorum bitirmek,ama doğru olan bu.
Zor olsa da kendin için yapmalısın bunu bence.

Evet haklısınız hepiniz artık geçmişde yaşadığım herşeyi unuttum ben yeni bi temzi sayfa açtım gerçek seven biriyle inşallahhhh devamı gelirrr...

X