Seni kullandım diyen erkek hakkında?

alinsizenick

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2024
54
23
28
Selamlar. Yakın zamanda 3 yıllık evliliğe giden ilişkim bitti. Evlilik yolundaydık. Ne olduysa ex kişi aşkımdan ölüp bitiyorken seni kullandım diye bitirdi. Bu adamdan nefret ediyorum şu anda ama felaket derecede de acı çekiyorum. Bu acıdan nasıl kurtulurum? Her şeyim olmuştu beyefendi. Ayrılalı 15 gün oldu. Tekrar bir araya gelme gibi bir durum da asla söz konusu değil.

Selamlar. Yakın zamanda 3 yıllık evliliğe giden ilişkim bitti. Evlilik yolundaydık. Ne olduysa ex kişi aşkımdan ölüp bitiyorken seni kullandım diye bitirdi. Bu adamdan nefret ediyorum şu anda ama felaket derecede de acı çekiyorum. Bu acıdan nasıl kurtulurum? Her şeyim olmuştu beyefendi. Ayrılalı 15 gün oldu. Tekrar bir araya gelme gibi bir durum da asla söz konusu değil.

Oturup acını nefretini yaşayıp yoluna bakacasın…
Yeni hobiler vs vs…

zamanla tüm acılar unutulur. Şu an zor ama geçecek zaman tanıyın sadece kendinize
Küçük prensteki diyalog geldi aklıma
Acıların kırk gün sürecek diyordu
Kırk gün sonra geçecek mi
Hayır alışacaksın kalbimi bırakmıştım bu kitaba

15 gğn girmiş 25 gün kalmış dayan, şükret ki böyle bir pislikten yol yakınken kurtulmuşsun
İnsan ölüme bile alışıyor biraz sık dişini zamanla geçecek eskisi kadar acıtmayacak
Sana kocaman sarılıyorum 🤗

Pisliğe bak seni kullandım ne demek ya. Allah kurtarmış de şükür namazı kıl konu sahibi. Şu cümleyi okuyunca nasıl bir beladan kurtuldum diye sevinmen gerekir zaten ne acısı daha.
Acı çekmeyi bile kendime hakaret olarak görüyorum. Ama acı çekiyorum yine de

Karakteri yokmuş evlenmek istiyor gibi davranmak yerine istemiyorum diyip onurlu olabilirdi. Böyle kötü kalpli biri evlense de mutlu edemezdi öyle düşünüp yoluna bakmalısın.

Küçük prensteki diyalog geldi aklıma
Acıların kırk gün sürecek diyordu
Kırk gün sonra geçecek mi
Hayır alışacaksın kalbimi bırakmıştım bu kitaba

15 gğn girmiş 25 gün kalmış dayan, şükret ki böyle bir pislikten yol yakınken kurtulmuşsun
İnsan ölüme bile alışıyor biraz sık dişini zamanla geçecek eskisi kadar acıtmayacak
Sana kocaman sarılıyorum 🤗
Çok teşekkür ederim.

X