Sen Hiç Gördün Mü 3 Kulaklı Bir Adam?

Yerim damadımı iyi besle pekmezi cevizi eksik olmasın :-)
Dünür valla bir ara yardımcı aldım oda yarı yolda bıraktı beni :KK43: başka kimseye de güvenemiyorum.. Ya süpürge sesinden çok korkuyor nasıl alışçak dünür? Süpürgesizde hiçbişii olmuyor...
Dünürümm bende bu çocuğa bal pekmez ceviz yediremiyorum yahu :KK43:
Yardımcıyla falan da yapamadım kadın gider gitmez kendim heryeri tekrar düzenliyorum temizliyorum baktım olmadı bende almadım bi daha
süpürge sesinden damadında bir ara çok korkuyordu süpürge açamıyordum ama hepsi o dönemden geçiyo merak etme dünürüm biraz zaman geçsin alışır gelinim de :KK60:

Hosbuldum teyzesi
:KK68::KK68::KK68:
Banada yardim edin ek gida kabusu yasiyorum konuma beklerim:KK52::KK61:
tatlımmm daha çok küçük azıcık bişey bile yese yeterli emiyor mu?
eğer emmeye devam ediyorsa bir yaşına kadar zaten temel besin anne sütü olduğu için karnını doyurana kadar yemesine gerek yok. Ek gıdayı sadece tadıyorsa bile yeterlidir. Sen yine de yoğurt haşlanmış sebzelerden meyvelerden tattırmaya çalış. Hatta yağsız tuzsuz çorbalar da ver biraz. Bir kaşık bile olsa yeterli. Benim oğlana haşlanmış kabağı püre yapıyordum öylece yiyordu :KK70:
Bilinçaltıma yerleşmiş sonuçta.
Unutulmaz.
Unutamasan bile zamanla alışacaksın canım ve inan her ailede anne baba seninkiler gibi değil. Şimdi boşver düşünme bunları zamanla aşacaksın herşeyi ve burada bebişin olacak sohbetler edicez daha ne yedirsem diye soracaksın:KK60:
Olurmu hiç 3 kulak dönde aynaya bak heyy :KK70::KK5:

Hoşgeldinnnnn :KK3: :KK68::KK68::KK68::KK68:

aaaa baktım cidden yokmuş üçüncü kulak :KK45:

eğer emmeye devam ediyorsa bir yaşına kadar zaten temel besin anne sütü olduğu için karnını doyurana kadar yemesine gerek yok. Ek gıdayı sadece tadıyorsa bile yeterlidir. Sen yine de yoğurt haşlanmış sebzelerden meyvelerden tattırmaya çalış. Hatta yağsız tuzsuz çorbalar da ver biraz. Bir kaşık bile olsa yeterli. Benim oğlana haşlanmış kabağı püre yapıyordum öylece yiyordu :KK70:

Unutamasan bile zamanla alışacaksın canım ve inan her ailede anne baba seninkiler gibi değil. Şimdi boşver düşünme bunları zamanla aşacaksın herşeyi ve burada bebişin olacak sohbetler edicez daha ne yedirsem diye soracaksın:KK60:

Ben benimkiyle evlenirsem kendi müdahale eder onu yedirme.
Kundak yapma !
Spora verelim.
Şunu yapalım diye :KK70:

9ay napıcam :KK70: :KK70:
Sezeryan daha kotuymus :KK70:
Korkuyooomm mm mm :KK70:
hamilelik süper zaten:KK73:
benimki gibi doktora denk gelirsen bir gün hastanede yatar hastaneden geldiğin gün çamaşırlarını asmaya başlarsın :-)
ayyy benim doğumun öyle kolaydı ki şükürler olsun eğer ikinci olursa da aynı şekilde olacaksa doğururum yoksa tutarım içimde bebeği :KK70:

Hoşbuldummm :KK70: geyik varmış geldim :KK70: İhtiyacım var birazcıkk :KK70: İşten güçten sıkıldım artıkk :KK70:

hamilelik süper zaten:KK73:
benimki gibi doktora denk gelirsen bir gün hastanede yatar hastaneden geldiğin gün çamaşırlarını asmaya başlarsın :-)
ayyy benim doğumun öyle kolaydı ki şükürler olsun eğer ikinci olursa da aynı şekilde olacaksa doğururum yoksa tutarım içimde bebeği :KK70:

Benimki doktor değil :KK70:
Doğumdan tırsıyorum.
Bebeisin oluşma evresinden tırsıyorum :KK8:
:rolleyes:

Ben aydınlatayım. Böğürtlenkuşu ve time travel. İlişkileri varmış sanırsam... Bide başka üyelere taciz mesajı yollamış.. Konu tamamen silindi. Olay mahkemelik oldu sanırım kazen beyle. Öyle valla:-)

Tesekkur ederim:) time travelı hic duymadım ama bogurtlene hep denk gelirdim bdvde. Cok sasırdım. Cok tuhaf vallahi

Dünürümm bende bu çocuğa bal pekmez ceviz yediremiyorum yahu :KK43:
Yardımcıyla falan da yapamadım kadın gider gitmez kendim heryeri tekrar düzenliyorum temizliyorum baktım olmadı bende almadım bi daha
süpürge sesinden damadında bir ara çok korkuyordu süpürge açamıyordum ama hepsi o dönemden geçiyo merak etme dünürüm biraz zaman geçsin alışır gelinim de :KK60:
Yer zamanla annesi dert etme boşver:) ya dünür alışsın diye açıyorum sürekli çığlık kıyamet :/ kimsem de yok gel çocuğa bak bende temizlik yapayım dicek. Kadersizim dünüüür:cry:

Benimki doktor değil :KK70:
Doğumdan tırsıyorum.
Bebeisin oluşma evresinden tırsıyorum :KK8:
:rolleyes:

Haha yok kız benim herif doktor değil zaten doğum doktora olsa ona doğurtmazdım :KK70:
Benimki gibi iyi doktora gelirsen ve bünyen de sağlamsa hemencik iyileşirsin
Oluşum evresini ben hiç bilmiyorum valla evlenir evlenmez korunurken hamile kaldım. Pardon korunduğumu sanmışım meğer çocuk yapmışım :KK70:
ohh seninkide güzelmiş :KK70:
Ayyy valla tembellikte sınır tanımıyom ikiyi çocuk doğurmuşum yoksa şuan çalışıyor olacaktım :KK45:
Aman ev hanımlığı daha beter aslında az önce balkonu yıkadım oğlumla beraber halim içler acısıydı :cry::KK53:
Tesekkur ederim:) time travelı hic duymadım ama bogurtlene hep denk gelirdim bdvde. Cok sasırdım. Cok tuhaf vallahi

Vıyhhh başımıza daş yağacak :KK53:

Yer zamanla annesi dert etme boşver:) ya dünür alışsın diye açıyorum sürekli çığlık kıyamet :/ kimsem de yok gel çocuğa bak bende temizlik yapayım dicek. Kadersizim dünüüür:cry:

Ah dünürüm ah benim gibi hem evlenip hem ananın yanında oturaydın ya:KK48:
Sen kocanın memlekete mi gittin dünürüm. Yakın olaydık da keşke ben bakaydım gelincağzıma sen temizliğini yapaydın.:KK51:

X