Selülit Selülitten platesle kurtulabilir miyim?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Naptın tatlm kullanıyormusun yağları :26:

Evet canım kullanıyorum,yürüyüş yapıyorum,bol bol su içiyorum,masaj yapıyorum ve sonuç çok iyi yani tamamen geçmedi daha elbette ama çukurlukların derinliği azaldı bakalım tamamen geçecek mi inş. bu arada banyoda da vücud fırçası kullanıyorum,evde çeşitli hareketler yapıyorum aklıma geldikçe=)

Son düzenleme:
Evet canım kullanıyorum,yürüyüş yapıyorum,bol bol su içiyorum,masaj yapıyorum ve sonuç çok iyi yani tamamen geçmedi daha elbette ama çukurlukların derinliği azaldı bakalım tamamen geçecek mi inş. bu arada banyoda da vücud fırçası kullanıyorum,evde çeşitli hareketler yapıyorum aklıma geldikçe=)

Çok sevindim canım yapmaya devam et etkisi oluyo ne güzel ramazan bitince ben de vakit kaybetmeden başlıycam=)

Çok sevindim canım yapmaya devam et etkisi oluyo ne güzel ramazan bitince ben de vakit kaybetmeden başlıycam=)

Evet canım oluyor gerçeken ilk yapmaya başladığımda bi etkisi olacağını pek düşünmemiştim açıkcası ama işe yarıyor. Ben yağları duş almadan 1 saat önce sürüyorum sürüp masaj yapıyorum bi saat boyunca duştada fırça ile masaj yapıyorum hani yarıyo işe eskiden sıkınca baldırlarımı pörtlerdi selülitler:KK52: şimdi öyle olmuyor:KK66:

Evet canım oluyor gerçeken ilk yapmaya başladığımda bi etkisi olacağını pek düşünmemiştim açıkcası ama işe yarıyor. Ben yağları duş almadan 1 saat önce sürüyorum sürüp masaj yapıyorum bi saat boyunca duştada fırça ile masaj yapıyorum hani yarıyo işe eskiden sıkınca baldırlarımı pörtlerdi selülitler:KK52: şimdi öyle olmuyor:KK66:

gerçekten faydası oldumuya:KK43: bnde 20yaşındayım bacak bacak üstüne atınca çukur çukur oluyo:KK43::KK43: napcam bilmiyorum.hergün düzenli yürüyüşü denedim ama bacaklarımın arkasındaki kasların belirginleşmeye başladğnı gördüm hemen bıraktım.kaslı olsun itemiyorumya:KK43: tam olarak naptın cnm. ve bnm popomdada var biraz:KK43:

Ayy ne güzeeelll yaa bende yapcam hemen :KK64: Bu arada rahatsız olduğun içinmi banyodan önce yapıyorsun bilmiyorum ama banyoda kese yaptıktan sonra sürülen yağların daha etkili olduğunu söylüyolar =)

Şöyle soyleyeyım ki tam tarihi bile aklımda 2 temmuz dan beri neredeyse hergün yürüyüş yapıyorum 1 saat.2,5 hafta onceye kadar selülitlerimde hiç bir değişiklik yoktu.Ama 2,5 haftada birden selülitlerimde azalma oldu plates sayesinde.Kısa zamanda böyle olacagını hiç tahmin etmezdim ki selülitlerim internetten araştırdıgım kadarıyla 3.seviyedeydi.Yani ayakta durdugumda bile çok bariz belli oluyordu.Eskiden yoktu.Dogum kontrol hapı kullandıgımdan bu yana resmen kalıcı olarak olusmustu bunlar.Tavsiyem bol su içerek,tuzsuz yiyerek ve pilates bacak hareketleri yaparak kısa sürede kurtulacaksın.Kolay gelsin.

X