Selülitten Kurtulma Kürü

butterflyelf

ilk hedef **80 kg
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2011
1.096
0
Merhaba Arkadaşlar;
Bu gün tv de bir programda bahsettiler.
Susam yağı, zeytinyağı, limon yağı, portakal yağı ve avokado yağı
Bunların hepsini karıştırarak selülitli bölgemize sürüyoruz.
Sadece sürün dediler ama ben streçle karışımın üstünü kapatarak aktivite yapıcam.
Bakalım ne kadar işe yarayacak
Bu kürün sonuçlarını sizlerle buradan paylaşacağım
:KK3::KK3:

umarım işe yarar canım,sonuçları mutlaka yaz.ama acele etme karar vermekte,bir süre düzenli yaparsan etkisini görebilirsin bu tip kürlerin. :KK31:

Merhaba Arkadaşlar;
Bu gün tv de bir programda bahsettiler.
Susam yağı, zeytinyağı, limon yağı, portakal yağı ve avokado yağı
Bunların hepsini karıştırarak selülitli bölgemize sürüyoruz.
Sadece sürün dediler ama ben streçle karışımın üstünü kapatarak aktivite yapıcam.
Bakalım ne kadar işe yarayacak
Bu kürün sonuçlarını sizlerle buradan paylaşacağım
:KK3::KK3:

selam canım;
nasıl gidiyor kür. değişiklik varmı?

selam canım;
nasıl gidiyor kür. değişiklik varmı?
merhabaa
evet biraz toparlanma var
portakal kabuğu görünümünden uzaklaşmaya başladı gibi ama ondan önemlisi çok güzel bir tene sahip olduğum kesin bişey :KK9::KK9:
düzenli kullanmaya dikkat ediyorum çok büyük etki yapcaüını düşünmüyorum ama yinede toparlanmaya yardım ediyor

merabalar,kızlar bi şey belirtmek isterim bu streçleme olayının zayıflama-incelme esnasında sanılanın aksine derinin oksijen almasını engellediği için -ki spor esnasında oksijen almak çok öenmli biliyosunuz yağ yakımı açısından- iyi gelmediği hatta selülit oluşumunu artırdığını biliyorum,paylaşmak istedim hbrnz olsun

Merhaba arkadaşlar gerçekten öylemi ya ben ne yapıyorum biliyomusunuz yürüyüşe çıkmadan önce mavi büyük boy çöp poşeti varya onu vücuduma gecirip çıkıyorum aşırı terletiyorhatalımı şimdi bu yani :???:KK25:

Merhaba arkadaşlar gerçekten öylemi ya ben ne yapıyorum biliyomusunuz yürüyüşe çıkmadan önce mavi büyük boy çöp poşeti varya onu vücuduma gecirip çıkıyorum aşırı terletiyorhatalımı şimdi bu yani :???:KK25:
poşet deil streç kullanmalısın
bu yağlarıda sürüp yürüuüşe çıkarsan daha rahat sonuç alırsın

X