Selülit Selülitsiz bacak isterizz: )çözüm önerin kızlar yardım

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

canım orda sonunda çıkan küçük karecıklerde videoların içinde kızların kendi kendilerine yaptıkları selülit masajları var. onları kendi kendimize daha kolay yapabilicez

Vucudun zamanla alışacak canım .Göbek hareketlerini 100 e kadar tamamlayabildin mi ?
Ben de diğer egzersize başlıyorum .

hayır cildiyeye gittiğimde contractubex diye birşey verdi kapatmaz ama yinede vereyim dedi :S dalga geciyor sanırım hatun tas gibiydi zaten biraz sürdüm sonra vazgectim. devam etsem mi sürmeye bilmiyorum

arastırmacı asdfghem benım yine bulmuşun : )
ya kızlar şu soguk su olayı işe yarıyo galiba bende bugun call egzersizlerine başlıyorum
bugun masamda oturuken hiiiç bacak bacak üstüne atmıcammmmm

bacak bacak üstüne atınca zararlımıymışş :26: ben bacak bacak üstüne atmadan oturamam :)

ewet canım kan akışını yavaslatııgı için selülit ve varise yol açabiliyor
ben yosunlu sabunumu ve fırcamı aldım her duşta yapıorum bayaaaaaaaaaaaaa farkettiiii

Hangi marka selülit sabunu aldın bakayım :)

Ya kızlar benim derim çok ince galiba.Kese yaptığım zaten kılcal damarlar orta çıkıyor :26:şu an berbat görünüyor napsam bilemedim ya.

cnm senin msj kutun doluydu en son

ben watsonstan aldım fırça ile yosunlu zeytınyağlı sabunu
ama hakkaten bööle cildim duru oluo sabunu kullandıktan sonra baklalım callenitics leride yapıorum 3 kez yaptım 4. sü aksadı biraz ama: (((
canım derin ince olsa bile sıkı olursa problem olmaz die düşünüyorum

Benim o kılcal damarlar varis flnda olabilir :26: offff çok kötü .

Kuzum ya o yosun sabunu güzelse bende alayım ya .Allahım birimiz call diğerimizi Jullian yapıyoruz

kizlar benim bacaklarimdada cok var selulit son 1 aydir falan bukadar yogunlar( isim oturarak oldugundan %90 oturarak calismak zorundayim ( yosun sabununu faydasi oluyormu kizlar? markasi nedir?

bide simdi bulamadim o yorumu ama birisi bebe yagi selulit yapiyor galiba demis...ben yaklasik bir aydir duzenli bebe yagi suruyorum vucuduma ve 1 aydirda bacaklarimda selulitlerim cok yogun...acaba bebek yagindan mi oldu??? baska bebek yagini duzenli kullanan var mi kizlar

elapıde selam cnm
evet bebe yağı selulıt yapıo dıyen benım
bılmem tam emın deılım ama bana öyle geldi kullandığım zaman kullandığımdan daha cok olduunu hıssettım bıraktım kullanmayı
yosun sabunun işe yarıo evet markasını hatırlamıorum ama watsons mağazından almıştım tek çeşit var orda zaten
bide tabi selulit yapıcı şeylerdende uzak durmak lazım bununla birlikte kola cips falan gibi

senin yollarından aşağı yukarı her kadın geçti, geçiyor bu sanırım kader:)) ne kremler ne diyetler ne ağızdan alınan ilaçlar...

bi keresinde maranki midir nedir bi otçu ağbi ağbi sayesinde de resmen yandım biberiye kekik vs vs karıştır bacaklarına sür folyoyla kendini sar öyle yat 1 haftada selülitler gidiyor dedi diye ben içine biberiyeyi fazla kaçırınca sürdüm streçledim ve aynı anda sökene kadar bacağımın içi resmen ocaktaki tavaya değmiş gibi yandı ve hala izi var:))

biberiyeyi az koysaydın acaba bi hafta sonra geçermiydi selülitler diye bi sürü kadın sorar şimdi hayır geçmiyor ablam tüm kurallara uyarak 1 ay yaptı eziyetten başka bi şey değil

kahve selülit yapar çukulata yapar o yapar bu yapar bi araştırmada da düzenli kahve içenlerde bi sürü kanser görülmüyormuş memeden tut prostata kadar e şimdi hangisini tercih edersin

ben kahveyi lise yıllarından beri içerim sabah içmezsem bütün gün aptal gibi olurum gerçekten başım çok kötü ağrı yapar bi sürü bi sürü sıkıntıya girerim yaşım 38 herşeyden vazgeçerim kahvemden asla

evlenmeden önce daha bi hareketli kıpır kıpırdım gitgide ye iç yat haliyle hem kilo aldım hem selülit yaptım 26 yaşında evlendim ne bi çatlak ne bi selülit ne fazla kilo,o zaman ne kadar yiyorsam gene aynı yedim tek fark hareket eksikliğiydi

geçen sene bacak bacak üstüne attığımda ayak bileğimden 2-3 cm yukarda selülit gördüm şaka gibiydi tv de ünlü olmuş akranlarım fıstık gibi bodrumda güneşlenirken ben evin içinde bacak bacak üstüne atamaz hale gelmiştim

hemen bi koşu bandı ve bisiklet siparişi verdim öyle pahalı falan da değil sıradan aletler ayağımı yerden kessin yeter:)) dedim her gün 40 dk koşu bandında hızlı yürüyüş hergün bisiklette 20 dk en sert pedalda hareketle 3 ayın sonunda evde iç çamaşırıyla dolaşır hale geldim yıllardır dolaşamıyordum da hep orayı kapa burayı kapa

3 ayda sadece akşam 6 dan sonra hiç bi şey yemeden 10 kg verdim gündüz ne istersem yedim sadece eğer tatlı çukulata gibi şeyler yediysem bisiklete bi 20 dk daha bindim

yıllarca ne yaptıysam kurtulamadığım selülitlerden günde 1 saat ayırarak kurtuldum

madonna şu kremle selülitlerden kurtuluyormuş diye noterden kağıt getirseler inanmam zaten kadın 50 küsür yaşında kaslarıda kremle değil sporla yaptığı ortada

işin özü tek çözüm spor başka yolu da yok

hergün çukulata yerim 5-6 fincan kahve içerim bunların hepsi hikaye

beni spor mu giden kilolar mı yok olan selülitler mi yoksa geri gelen özgüven duygusu mu mutlu ediyor bilemem ama 1 yıldır kendimi çok iyi hissediyorum

ne denerseniz deneyin eğer spor yoksa bu selülitlere mahkumsunuz

koşu bandı ve bisiklet olmaz da sokakta 1 saat hızlı bi yürüyüş olur benim dışarda spor şansım yoktu yani 1 saat tempolu ne yaparsanız yapın

bi kaç tane de güzel ve sinir olduğunuz kadın fotosu koyun gözünüzün önüne ben de çok işe yaradı:)) aşağı yukarı yaşıt olun daha bi sinir yapıyor

dert selülit derman spor

sporla sadece selülitler gitmiyor o görünen yağ, bi de iç organların bağladığı yağlar var onlar da gidiyor sıkı bi vücut canlı bi cilt gözle görülür bi güzellik vs vs geliyor

benden bu kadar umarım uygularsınız spor yapmayı düşünmüyorsanız da selülitlerinizi sevin, bükemediğiniz eli öpün, konuyu da kapatın.

herkese sağlık mutluluk dileklerimle hoşçakalın

Çok güzel anlatmışsınız gercektende spor olması gerekiyor biz istiyoruzki 1 ay bi kremi kullanim hemen gecsin
ama olmuyor işte malesef sporda zor geliyor insana zaten bu yüzden selülitte çatlakta göbişte bizde

ben bi de yıllarca bebek için tedavi gördüm bir sürü hormon aman merdiven çıkmıyım aman suraya uzanmıyım aman ağar bi şey kaldırmıyım derken bi baktım 54 kg olmuş 74 kg 82 kg yi de gördüm şimdi söylemezsem olmaz:))

bi de yaş ilerledikçe kilo vermek vücudu toparlamak çok daha zorlaşıyor insan eğer çok iradesine sahip değilse böyle bi durumda daha çabuk pes ediyor

işte pes etmeyen ajda pekkan oluyor pes eden muazzez abacı

spor gerçekten zor ama bi başlayınca da bırakamıyorsun suçluluk hissediyorsun kendini güzelleşiyor gördükçe daha bi iyi geliyor

bi arkadaşla çıkıp yürümek de işini kolaylaştırabilir

nil karaibrahimgil benden 2 yaş küçük ama lise öğrencisi gibi beni harekete geçiren sebeplerden biri de kendisidir:))

sag ol canim :)) artik bacaklarima surmuyorum bebe yagi:))) soguk su tutuyorum bacaklarima dustayken yavas yavas faydasini goruyorum:)) bide yosun sabunum olsa tam olacak

of canım ne güzzel yazmışsıınn
ama üsenmekten midir nedir bi türlü vakit bulamıyorum ayıramıorum kendime
rezil gibi selülitim var ya

of canım ne güzzel yazmışsıınn
ama üsenmekten midir nedir bi türlü vakit bulamıyorum ayıramıorum kendime
rezil gibi selülitim var ya

kimse benim kadar üşengeç olamaz 12 yıl yattım kışın uyuyan o malum memeli gibi ben üstelik yazın da yattım

ne diyorum bileklerimin az üstünde gördüm selülti

bi dizi aç yada sevdiğin başka bi şey bi film indir örneğin

ben asmalı konağı seyretmiştim spor esnasında:))

her gün 1 bölüm, dizi bitince spor bitiyor bi şey anlamıyorsun

seni çok iyi anlıyorum da ondan bu uğraşım

bol şans

Hangi sporları yapıyorsun :44: bizimle paylaşır mısın yaptıklarını ?

Ben de yaklaşık 2 haftadır Jıllian egzersizleri yapıyorum önceki halime çok çok iyi durumda hem selülitlerim hem de vucudum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…