Selülit Selülitsiz bacak isterizz: )çözüm önerin kızlar yardım

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

KaramelizE

ENKAZ MİMARI :/
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2011
665
0
kızlar uzun şort aldım bi baktım mağazanın aynasında dizime kadar inmiş
kilom normal belki bir yada 2 kilo fazlam vardır
ama ben bu illetin kilo ile alakalı olduğunu düşünmüyorum
benden 15 kılo fazlasıo olan ark.ımın bacakları pürüzsüz:nazar::26:
ama nolur en azından hafifleten çözüm söylyin bana yapıcam
deneme ile sonuç aldığınız bir karışım veya bi krem varmı pahalıda olmasın amaa
bidee barbara bortun kremini duymuştum sanki iyiymiş oda
bilmiyorum yardım ediiiiiiiiiiiinnnnn:KK52::KK52::KK52::KK3::KK3:

kilo ile pek alakası yok aslında bu işin vücut yağlılık oranına bağlı bir durum. sıkı olmak için spor yapmaktan başka bir şey gelmiyor aklıma

spor yapıyorum aslında ama heralde ek olarak bişilerde sürmek lazım napabilirim
ayakta duruncada belli oluo önlerden falan:KK43:

Vücut yağ oranım ideal oranlardaymış -ölçtürdüm-. Asitli içecek de çok çok az içerim. Ama gel gör ki benim de bacaklarımda selülitlerim var. :KK14: Yves Rocher in selülit kremlerinden aldım bakalım ne olacak :KK24: ( 1 aydır da spor yapıyorum :))

Son düzenleme:
kızlar 29 yaşındayım selülitle daha yeni tanışıyorum sanırım hamileyim ve hamilelikten kaynaklandı.umarım doğumdan sonra sıkı bir sprla gider ya kilo ile lakası var ama normal kilodaki insanlardada oluyor bakın ben 50 kiloydum yoktu kardeşim şuan 58 kilo 1.60 boyunda selülit yok denecek kadar az yani dalgalanma belli bile değil,annem çocukluğumuzda keseye alıştırmış o gün bugün yaparız ama artık düzenli yapamıyorum yoruluyorum bence haftada 1 kese mutlak yapın o sert olanlar varya bide fırça alın duştan önce fırçalayın haftada bir tabi sonra her duşta bileklerden yukarıya doğru yavaş yavaş dairesel şekilde suyu fazla açın masaj yapın bu çok etkili benim farklı yaptığım tek şey bu tabi spor da çok yaptım bacaklarım kaslı ama yapmadığım dönemlerde selülit olmuyordu ya bide ırsimi ne anneannem 110 kiloydu ama taş gibi bacakları vardı canım benim nur içinde yatsın annemde taş gibi bizde onlara çekmişiz belli ama bence benim yaptıklarımın faydasıda var çünkü onlarda hep kese yaparlardı bizim sülalede meşhurdur kese:))kese yapıyorum diye bacaklarınızı kanatmayın ve çıkıncada bebe yağı sürün...

Vücut yağ oranım ideal oranlardaymış -ölçtürdüm-. Asitli içecek de çok çok az içerim. Ama gel gör ki benim de bacaklarımda selülitlerim var. :KK14: Yves Rocher in selülit kremlerinden aldım bakalım ne olacak :KK24: ( 1 aydır da spor yapıyorum :))

ayy canım ne kadara aldınn ve sonuçlarını nolur yaz buraya en az bi bihafta sonra belli etmeye başlar kendinii:18: işe yararsa

ayy canım ne kadara aldınn ve sonuçlarını nolur yaz buraya en az bi bihafta sonra belli etmeye başlar kendinii:18: işe yararsa

banyoda duşunu aldıktan sonra suyu soğuk konumuna getir,su ile bacaklarına aşağıdan yukarı doğru masajla,o şekilde engellersin..
selülüt ve yırtıklar için kesin çözüm ne bilmiyorum,ünlülere bakıyorum özellikle yeni doğum yapanlara selülüt sıfır yırtık desen hiç yok,tuba büyüküstün ikizleri doğurdu bikinisiyle görüntülendi kadına hayran kaldım ne yapıyor bunlar,çağla sıkelde öyle...

bana mı öyle geliyo bilmiyorum ama bebe yağı selülitimi arttırdı sanki kullanmaya başladığımdan beri:KK17:belki saçmalıyorum ama sanki öyle gelio biara cok kullandım çünkü o sıra dalgalanmaları farkettim
ve işte ayaktayken dalgalanmalar belli oluo off işte cok kötü gözüküo buda :KK43:

şu dediğiniz egzersizleri ilk kez duyuyorum kızlar hakkaten bi bakiim geçermi sizce? off yürüyüş çözüm değil ondan emin oldum ama:KK31:
birde şu watsonsta falana satılan banyo fırçalarından alıcam evet
1 haftada düzeltebilirmiyim ki azıcıkta olsa:KK30:
sporda yaptım yürüdüm koştum voleybol-tenis oynadım yüzdüm ama bu yapıştı bacağıma yaaaaaaa offf:KK15::KK4::KK43:
şeker yemem, kola içerim kırk yılda bir:26:, arada nescafe oda cok az :KK17:ay daha napiim yahu:KK5:

krem değil de callanetics egzersizleri kesin çözüm :KK76:
ay nasılmıs kı o egzersızler.

ben bı 10 gun kadar bıberıye yagı kekık yagı badem yagı karıstırıp masaj yapıp streçle sarmıstım spor yapmıstım 2 saat bekletmıstım dustan sonrada soğuk su tutmustum bayagı işe yaramıstı ama zor geldı bıraktım malesef

165 boyum var 54 kıloyum ama gene var gene var nefret ettım bu selulıtten

forumda konusu var kızlar. bir an önce indirip başlayın. özelliği çok kısa sürede işe yaraması ve tüm vücudu şekillendirmesi. onun 1 saati saatlerce aerobik yapmaya eşdeğermiş.

teşekkür ederizzz
birde şu soğuk su işe yarıcak galiba gibi gelio bana
amaaa yinede yağ krem takviye ii olur mu acba ne sürebilirim_
bütün gün oturuorum ve bacak bacak üstüne atarak oturuyorum alışkanlıktan:KK43:

forumda konusu var kızlar. bir an önce indirip başlayın. özelliği çok kısa sürede işe yaraması ve tüm vücudu şekillendirmesi. onun 1 saati saatlerce aerobik yapmaya eşdeğermiş.

ya canım bide hangi video yu yapıyorsanız link olarak ekleyebilirmisiniz buraya
ayy cok heycanlandım:KK52: başlıım bari

masajı olabildidiğince uzun tutmak önemliymiş,krem ya da yağ ne olursa olsun. asıl işe yarayan masajmış. bir de yosun sabunu ve kabak lifi kesesi kullanabilirsin.

canım kararlıyım azmedıp herun yapıcam dıyosan sana benım yontemımı onerıyım ben kurtuldum o dertten cok sukur
bıkere bol bol su ıcmen gerekıyo gunde 2 lıtre ıkıncı ben gün asırı portalal yagıyla masaj yaptım yağ ıyıce derıye ısleyene kadar ama oyle yumusak masaj bıraz sert olsun

canım kararlıyım azmedıp herun yapıcam dıyosan sana benım yontemımı onerıyım ben kurtuldum o dertten cok sukur
bıkere bol bol su ıcmen gerekıyo gunde 2 lıtre ıkıncı ben gün asırı portalal yagıyla masaj yaptım yağ ıyıce derıye ısleyene kadar ama oyle yumusak masaj bıraz sert olsun

Karamele onuda dedim haaaaa :) watsons gittiğinde yosun sabunu al diye :)
Sehir fırsatında güzel bir kampanya var onu satın alsak mı kuzum :KK52: dur call ile birlikte onun linkini özelden atıyorummmmm:KK56:

X