Selülit selülit

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

ASYA30

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2013
2.837
1.304
bi önceki konuda varisi okuyunca benimde aklıma bu geldi
varmı kızlar kesin ve kısa süreli bir çözümü

bi önceki konuda varisi okuyunca benimde aklıma bu geldi
varmı kızlar kesin ve kısa süreli bir çözümü

daha önce bir konuya daha yazmıştım
sabah kalkınca yeşil çay iç, ama poşet değil, mesela çaykurun gerçek yeşilçayı gibi
yarım saat birşey yeme
sonra güne devam
15 gün içinde gözle görülür derecede azalma farkediliyor
ama hiç aksatmaman lazım

denicem bunu !

sabah kalkınca az limonlu ılık su iç her gün. dikkat et limon 3 damlayı geçmesin miden deilinir mazallah. tabi bu tek başına olmayacak bir de sporla destekle. gunde en az yarım saat ritimli hızlı ürü. 1 ay yap bakalım. ben yaptım olduydu

her banyoda keselemek ve gazlı içeceklerden uzak durmak kesin çözüm bence

Komik gelebilir bu çözüm ama ben sana harika bi tavsiye vericem günde bir defa bacaklarına tava ile vur bu kan dolaşımını artiŕcak ve bacaklarındaki yağ kırılcak bu sekilde bacaklarin sütun gbi olcak faydasini gorursun ve extradan at kılı fircasini sabah aksam yap 5 dk falan bana tsk etceksin

Selulitlerime savas actim bugun itibariyle! Tatile tam 1 ay kaldi, yeter artik

Pazartesiden itibaren iki yil once gittigim bir guzellik salonuna yine basliyorum. Sense Ethique diyorlar adina. Buyuk makinalara baglanip 45 dk zangir zangir titretiyor, hatta biraz aciyo bile diyebilirim. 10 seans sonrasinda ozaman gittigimde ciddi incelme vardi bacaklarimda, ama tabi ne spora dogru duzgun devam ettim nede rejime..
Bunun uzerine birde bu Cold Cellulite'den ismarladim, onuda kullanacagim bakalim.

Sizin selulit savasiniz ne durumda kizlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…