Selülit Selülit ve sıkılaşma

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

melike73

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2014
21
9
28
19 yaşındayım boyum 1.70 . 8 ayda 80 kilodan 55 e indim. Tam istediğim kilodayım ama vücudum hâlâ istediğim görünümde değil :KK43: aşırı selülitim ve sarkıklarım var :KK43:( sporla geçer dediler günlük egzersizlere başladım iki ay oldu ama hiç faydasını göremiyorum :KK43: nolur yardım edin ne yapmalıyım.. benim gibi olan ve bundan kurtulabilen var mı ??? :KK43:

19 yaşındayım boyum 1.70 . 8 ayda 80 kilodan 55 e indim. Tam istediğim kilodayım ama vücudum hâlâ istediğim görünümde değil :KK43: aşırı selülitim ve sarkıklarım var :KK43:( sporla geçer dediler günlük egzersizlere başladım iki ay oldu ama hiç faydasını göremiyorum :KK43: nolur yardım edin ne yapmalıyım.. benim gibi olan ve bundan kurtulabilen var mı ??? :KK43:

Canim bende çok uğraştım sonunda doktorum bir tedavi önerdi istersen önerebilirim

Neymişş bende merak ettimm
Bir sıvı var ilaç selülit olan bölgeye enjekte ediyorlar ve her seansta azalma görülüyor Ankarada isen Mehmet Akgün yapıyor bi ara görüş istersen nette bilgileri bulunmakta kesin çözüm arkadaşım bitirdi bende şuan devam ediyorum gartantisini veriyor zaten.

80 kilodan 55 e nasıl indiniz acaba?

Canım bir sıvı var ilaç selülit olan bölgeye enjekte ediyorlar ve her seansta azalma görülüyor Ankarada isen Mehmet Akgün yapıyor bi ara görüş istersen nette bilgileri bulunmakta.

Canım tedavin tamamlandımı öncesi ve sonrası fotoğrafı varmı ?

Yaptığım tek şey günlük 800 kalori yemek. Telefonuma kalori hesaplamak için bi uygulama indirdim günlük 800 kalori yiyerek bol su içerek 25 kilo verdim

Yediklerime hiç dikkat etmiyorum ben. 800 kalori neyle olur kestiremiyorum bile. Suyu ne kadar içtiniz. Fazla su da zararlı diyorlar. Bir de fazla kilo verince çatlak oldu mu?

Yaptığım tek şey günlük 800 kalori yemek. Telefonuma kalori hesaplamak için bi uygulama indirdim günlük 800 kalori yiyerek bol su içerek 25 kilo verdim

Yediklerime hiç dikkat etmiyorum ben. 800 kalori neyle olur kestiremiyorum bile. Suyu ne kadar içtiniz. Fazla su da zararlı diyorlar. Bir de fazla kilo verince çatlak oldu mu?

Suyu iki litre içtim daha fazla içmedim. Çatlak olmadı sarkma ve selülit oldu onu da toparlamaya çalışıyorum sporla :KK69:

Ben de 82yim 60a inmek istiyorum hem diyet hem spor yapıyorum. Siz diyetle beraber spor yapmadınız mı acaba ondan mı oldu sarkmalar?

X