selülit ve catlağınız oldumu

33.haftamdayım..karnımda ki çatlaklardan korkuyorum diyebilirim:))göğüslerim çok büyümesine rağmen çatlak yok fakat çillenmeler var..umarım doğumdan sonra geçer..

bende 24 haftalıgım hiç çatlagım yok ama selülitler felakeeeettt derecede düzkapagımın üstünde bile varr umarım geçer dogumdan sonra yoksa portakal gibi gezicem

Evet kızlar bende 25.haftamdayım çatlağım yok ama selülit bendede çok fazla var napıcam bilmiyorum. Peki doğumdan sonrra geçiyor mu ? Doğum yapan arkadaşlar bi yardımcı olsanız bize

Hem çatlak var hem selülit, bunlar yetmezmiş gibi acayip tüylendim. Üstüne bir de kollarımda göbüşümde benler çıkmaya başladı. Ama ben hala salak salak sırıtıyorum. Hamilelik böyle bir şey kaydirigubbakcemile2

Benimde benlerim çok çıktı..... Dediğin gibi hamilelik böyle bişi.....kaydirigubbakcemile3

oldu bu hafta selulıttt ve backlarda catlak...karnmda bısı yok...son 1 haftam bakalım inş gbegım saglam kalır...bacaklar elden gıttı cunku...:umursamaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…