selülit ve catlağınız oldumu

asdfgh789

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
785
2
slm arkadaslar 23 haftalık hamişim karnımda catlak yok ama kalcalarımda(daha önceden de biraz vardı) catlaklar daha belirginlesmeye basladı .selülitlerimde cabası aaay baktıkca sinir oluyorum sizin durumlar nasıl:1no2:

selülit bende de oldu.. sevmıyorum bu halımı.. çokta kılo almadım ama..

çatlak yok çok şükür.. umarım şimdiden sonra olmaz.

bende 30. haftamdayım..

slm arkadaslar 23 haftalık hamişim karnımda catlak yok ama kalcalarımda(daha önceden de biraz vardı) catlaklar daha belirginlesmeye basladı .selülitlerimde cabası aaay baktıkca sinir oluyorum sizin durumlar nasıl:1no2:

canım ben de 21. haftamın içindeyim bende de şu an için çatlak görünmüyo ama selülit ne yazıkki var, bi arkadaşım selülitin olma nedenini vücuttaki kadınlık hormonunun artmasından kaynakladığını söylemişti ama ne kadar doğru bilmiyorum... bide çatlaklar için hamileyken anlaşılmıyo doğumdan sonra kilolar gidince çatlaklar ortaya çıkıyo diyolar. yani zayıflayıp deri gerginliğini yitirdiğinde...

bende almadım fazla kilo 4 kilo anca almısımdır ama bacaklarıma bakamıyoprum :KK43::1shok:
galiba birazda hareketsizlikten oluyor kaydirigubbakcemile2

cnm son haftalarda bende de olmuştu,karnımda hiç olmadı ama kasıkalrımda ve kalçalarımda oldu cnm,bol su için en iyi çözüm bu

36. haftamdayım selülit çatlak ne ararsan var.çatlamamak için krem bile kullandım ama nafile bi türlü durduramadım...

selulitim ,evet cok vardi,catlakta yanlizca karin bolgemde,selulitlerden kurtuldum,kilo verince,,ama catlaklar duruyo,acikcasi pekde umrumda degil,,kilolar gitti yaaa,,,yerimseniben

27+2 haftalık hamileyim toplamda 6 kilo aldım şuanda 62 kiloyum
popomda erkenlikten kalma çatlaklarım vardı biraz sanki biraz daha artmışlar gibi
birazda popo kısmınnda ve basenlerimde selüliterim vardı onlar bariz artmışlar :)))

karnım öne doğru değilde biraz daha yayvan büyüdüğü için kasıklarımın üstünde sürekli kuruma görüyorum yani pul pul oluyo oraya daha çok yağ sürüyorum ama ben bi salaklık yaptım gecenlerde kendi elimle gerdirdim sağ tarafımı kaçık çorap gibi çatlıyodu :)))))) şimdi günde 2 kere 3 kere yağlıyorum kremliyorum nemli tutuyorum ççatlamasın diye

21+4 oldum zaten biraz selülit vardı iyice coştum:) haziran 20de denize gidip bikini de giyeceğim:) şimdilik çatlak yok,henüz erken sanırım 5 kilo aldım 60kg oldum.

selülit yoktu gebelikten sonra başladı
çatlaklar ise benim 2. ay şişkinlikten dolayı oldu
hep 3. aydan sonra çatlak kremi kullanın tezine uydum
şimdi kullanıyorum ama yeni oluşmuş çatlaklar geçer mi??
bilemiyorumm umarım geçerrr çok fenaaa

valla 32 haftalık hamileyim 6.aya kadar kilom da normaldi çatlağımda olmadı (krem falanda kullanmamıştım:::::::) 6 ayda 8 kilo almıştım ama 7.ayda sadece 4 kilo aldım ve çatlaklar oluştu karnımda :KK43: kişiden kişiye değişiyo çatlak selulit

Benim göğüslerimde çatlak oluştu, karnımda ve kalçamda yok ama selülitlerim yokken var oldular , çok sinir bozucu dizlerime kadar var , geçeceğini ümit ediyorum en azından doğumdan sonra önlemini almak şart oldu .

aynen kızlar aynen bendede hiç selülit yoktu ama şimdi maşallah dizlerime kadar portakal bahçesi gibiyim.kafayı yicem ya, henüz çatlak oluşmadı ne göğsümde ne karnımda ama doğumdan sonra şişlikler gidince ortaya çıkıcak hepsi bence, bende 8 aylık hamileyim.bu aya kadar kilo artışı normaldi ama bu ay 3 kilo aldım birden bire.sürekli kilo alıyoruz zaten.acaba doğumda bu kiloların ne kadarı gidicek?

Selülitim zaten vardı ama biraz daha arttı hamilelikte.Çatlağımda hiç yok 7.aya kadar bebe yağı sürdüm şimdi onuda bıraktım nasılsa olmuyor diye.

benim selilüt olmadı ama bu ay çatlak oldu son ayımda çok sinir bozucu canımı çok sıkıyor:KK43:
aman ne yapalım bayanlar bebişlerimiz sağlıklı olsunda...

anam siz hamile kalın selülitleriniz olsun ben bekarım 21 yaşındayım selülitlerim varrrrrrrrr 2 gün sonrada arkadaşlarla denize gitcez böle portokal kabuğu gibi bacaklarla anammmmmmm mafoldumben

benim zaten selülitlerim vardı şimdi daha 12. haftamdayım sanki biraz artmış gibi geliyor. henüz kilo almaya başlamadım karnımda daha büyümedi ama ben hiç değilse çatlamayayım diye bebe yağı sürüyorum... bu selülitler nasıl gidecek ya

kızlar 29 haftalığım ve selülitler bendede oldu bacaklarımda henüz çatlağım yok ikinci hamileliğim ilkinde çatlamamıstım bakalım bundada inşlh çatlamayız sevgiler.

X