Selülit Selülit oluşmaya başladı :(

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

gamzedd

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2011
601
629
Arkadaşlar merhaba ben 17 yaşındayım.Sürekli kahve ve kola içiyorum,özellikle kolanın bağımlısıyım yani bir gün içinde 6 bardak içtiğim zamanlar olmuştur.Annemler hep uyarırdı bu kadar içme selülitlerin olur zararlı diye ama dinlemedim ve şimdi bacaklarımın arka kısmında çok az belli olsa bile selülit oluşmaya başladı.Artık kola içmemeye çalışıyorum ama bu selülitler nasıl geçer öneriniz var mı?

bol bol su iç canım öncelikle. bacak egzersizleri yap kabak lifi ve yosun sabunu kullan ama bunları düzenli yapmalısın

bende de aynı problem var. özellikle kalçalarımın yan alt taraflarında belirginleşmeye başladı. hareket de adiyorum spor da yapıyorum ama fayda etmiyor. masaj mı tek çaresi?

Arkadaşlar merhaba ben 17 yaşındayım.Sürekli kahve ve kola içiyorum,özellikle kolanın bağımlısıyım yani bir gün içinde 6 bardak içtiğim zamanlar olmuştur.Annemler hep uyarırdı bu kadar içme selülitlerin olur zararlı diye ama dinlemedim ve şimdi bacaklarımın arka kısmında çok az belli olsa bile selülit oluşmaya başladı.Artık kola içmemeye çalışıyorum ama bu selülitler nasıl geçer öneriniz var mı?

öncelikle merhaba; bugun bir doktordan dinledim penguen yürüyüşü bacak kaslarını iyi derecede çalıştırdığından sarkmalara selülitlere faydalı olduğunu söyledi tabi bunun yanında kahve ve kola tüketimine sınır koyman gerekli. Birde her duşta kabak lifle 5er dk ov ve sonrasında soğuk suyla yıka düzenli yaparsan faydalı olabilir.

X