Selülit Selülıt Degıl Ama Sıkılastırıcı ..........

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

sudelveda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2012
739
24
Burada cok sey okudum hepınıze tesekkur edıyorum.Sımdı yıne bılgılerınıze ve tecrubelerınıze ıhtıyacım var.

Bacaklarımda selülıt yok ama bıraz daha sıkılastırıcıya ıhtıyacım var .

Bır konuda bıberıye,kekık,badem ve bugday yagı vardı bunları denesem sıkılasırmı bacaklarım?
Bırde benım ne yaparsam yapayım mıgdem ınmıyor gobegımı versemde mıgdem aynı ne yapmam gerekır lutfen bana yardım edın.

yağlar, kremler falan sıkılaştırmaz..
totoyu kaldırıp hareket yapıcaksın..

bacak ve popo sıkılaştıran egzersizler denedin mi hiç? onlar oldukça etkili..

evet deniyorum bacaklarim masaallahi var bir kalinki yani aslinda sadece bacaklarimin ic kisimlarinda sorun yasiyorum iki seneye yakin step yapmistim ozaman bile istedigim olcuye getiremedim :KK43:(

burada okumustum yine limon ve yagdi sanirim bununla yapsam incelme olurmu acaba ?

evet deniyorum bacaklarim masaallahi var bir kalinki yani aslinda sadece bacaklarimin ic kisimlarinda sorun yasiyorum iki seneye yakin step yapmistim ozaman bile istedigim olcuye getiremedim :KK43:(

burada okumustum yine limon ve yagdi sanirim bununla yapsam incelme olurmu acaba ?

hmm..vallahi bende de kakao-biberiye-zeytinyağı karışımı var ama ben böyle şeyleri bi türlü tutturamıyorum. bi gün yapsam ertesi gün unutuyorum..

kalıtsal bi şey vardır belkii..?

hmm..vallahi bende de kakao-biberiye-zeytinyağı karışımı var ama ben böyle şeyleri bi türlü tutturamıyorum. bi gün yapsam ertesi gün unutuyorum..

kalıtsal bi şey vardır belkii..?

sanırım kalıtsal annemde boyle cunkı :KK43: ne yapsam ıncelmıyorlar ..........

öyleyse aradığın şey tam olarak bu canım,boşver sen krem yağ falan. topiğe bi bak,anlayacaksın. ben de daha 5. günümdeyim :KK31:

X