Bölgesel İncelme selülex inceltici havyar jeli

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Arkadaşlar kesinlikle bütün samimiyetimle söylüyorum ki bu ürüne asla para vermeyin.Ben kendimi bildim bileli fazlası olan bi kızım ve bir sürü yöntem denedim.Spor ve diyet zaman alacaktı ve ben sabırsızdım.Diyet bantları,titreyen (sözde yağları parçalayan) kemerleri,hatta hapları bile denedim.Son denediğim üründe selulex oldu.Satış temsilcisinin sözde iddialı laflarından etkilenerek aldım.Ama kişiler bu işin uzmanı.İnsanların zaafları üzerinden para kazanma sistemini oturtmuşlar.Bu net.Ürünü düzenli olarak kullandım.Kullanım koşullarını büyük bir titizlikle sağladım.5-10 kilo vermem gerekiyordu ama bölgese olarak yağlanmalar mevcut.O yüzden basen ve bacaklarıma sürdüm daha çok.Ve hiç bir etkisi yok,tamamen uydurma.Artık hepimiz biliyoruz bu tarz ürünler çare değil arkadaşlar.Artık bunlara para yedirmemeliyiz zaaflarımız kullanılıyor.Bu durumdan çok müzdaripim.Çünkü denediğim yolların haddi hesabı yok.Son olarak diyetisyene gitme kararı aldım.Kabul etmeliyiz ki bu işin yolu spordan geçiyor.Hemen bir koşu bandı edindim.Paraları buralara yatıracağımıza tembelliği bırakıp bu şekilde zayıflamayı deneyelim.ÜSTÜNE BASA BASA SÖYLÜYORUM TAMAMEN UYDURMA..Herkese bu uğurda bol şans diliyorum ama yolunuz bu tarz ürünler olmasın dilerim...

Son düzenleme:
Bütün bu zayıflama ürünlerinin hepsi fasa fiso, ağzımızı tutmayı, sağlıklı şeyler yemeyi öğrenmemiz gerek ve hareket yapmalıyız o zaman zayıflarız, paramızla da kimseleri zengin etmeyiz. Bunları yapmak zor kolay olsaydı bende zayıf olurdum zaten :KK1:. Keşke gerçekten zayıflatan bişi olsa ne güzel olurdu. Yiyip kilo almayan insanlara nasıl imreniyorum anlatamam. Erkek kardeşim kız kardeşim gecenin bi saatinde bile ay bana kilo yaparmı düşüncesi olmaksızın pilav üstü yoğurt yada börek, cips, çikolata gibi şeyleri rahat rahat yiyebiliyorlar, ohh ne ala.

Son düzenleme:
3 gündür kullanıyorum eczacı çok iddia etti bende sonuçları yazıcam Allah izin verirse zaten lekeyle uğraş selülitle uğraş kadın olmak zor neyse gelişmeleri yazarım ama ben aynı zamanda wollex masaj aletide kullanıyorum yanlnız onuda söyliyim bu aleti bi ara düzensiz kullanmıştım tam işe yarıyordu bırakmıştım bende bu kk deki bi arkadaşdan duymuştum (Allah ondan razı olsun)...şimdi yine başladım jel ile birlikte hayırlısı inşaAllah....

kızlaaaarrr tek şey söylücem Allah c.c izin verirse ben 1 kutu daha alıcam 1 haftadır hemen hemen kullanıyorum bütcenizi çok sarsmıcaksa kesinlile alın zaten selülitmiş cilt lekesiymiş derken battık inşaAllah lekelerim için aldığım son ürün içinde durmayın alın faydasını gördüm demek nasip olur

merhaba arkadaşlar tekrardan 2. tüpe başladım bile, gerçekten selülitlerimde gözle gçrülmeye bir kenara bırakın elle dokunulduğundaki o portakal kabuğuna dokunma hissi vardır ya onda bile inanılmaz bir azalma oldu herkese ama herkese gerçekten şiddetle tavsiye ediyorum bu arada satın aldığım resmi siteyide paylaşayım en azından ilgili firmaya yararım olmuş olur :) Sellex Sellit Giderici Havyar Jeli Sat ve Sipari Sitesi

X