Selülit Selilüte son!!!

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

death_girl_h

aleynam
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2010
132
0
Kızlar akşam yatmadan önce bacaklarınıza viks sürün masaj yapın ve o şekılde yatın,viks kan dolaşımını hızlandırarak selilütle savaş ediyor+kola çok içiyorsanız azaltın ve ice tea ya geçin hem lezzetli hemde asit yok içerisinde

tesekkurler canimm bilgin icin .peki sen denedinmi .kac hafta uygulamasi var .

ben bi ara düzenli spor yapmama rağmen kurtulamadım bu selülitlerden,,beslenmeme de dikkate diorum,,kızartmalar yağlı yiyecekelr ve şeker kullanmıorum..buna ragmen tamamen ortadan aklkmıor nasıl kurtulcam bu selülitlerden:s

canım saol verdiğin bilgiden dolayı da yalnız viks biraz kötü kokmazmı ama işe yarayacaksa neden denemeyelim zemuszemus bende sadece kalça kısmında var az ama rahatsız ediyo beniguclubacismile

canm bende pialtesle zalttım ama azd aosla var viksi hiç denemededim denemek lazım saolun cnlarm

canm bende pialtesle zalttım ama azd aosla var viksi hiç denemededim denemek lazım saolun cnlarm

bende düzenli pilates yapıyorum ama kalça bölgesinde öylece duruyo az var ama beni rahatsız ediyo yinede baktığım zaman viksi bi denicem bakalımfisfisfis

eczanelerde bulabilirsiniz viks dediğiniz zaman kızlar.

merak ettim şimdi bir araştırayım ben bu konuyu.

geceleri ökdürmemek için göğsüme sürüyorum ben hep

bende duymuştum viksi denicem selülitlere teşekkürler bilginiz için.

viks te çok kötü kokar yaa her akşam her akşam benim selülitler sporla azalıyor tam geçmiyor ama azalıyor. sporu biraz bıraksa hemen azıyorlar ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…