Saç Bakım Ürünleri Selective Professional / Protek Ammino Keratin Saç Bakım Maskesi Hakkında Herşey

kullandım bitirdim ama benim saçıma çok da iyi gelmedi açıkçası, sıradan bir saç kreminden bir tık ilerideydi diyeyim.. ama bu benim saçıma etkisi(boyadan açıcıdan aşırı yıpranmış, kendi doğası gereği zaten kuru olan ve bu işlemler sonucu aşırı kurumuş saç).. yani yeterli gelmemiş olabilir.. saçınızın güncel durumu benimkinden farklıysa bir şans verebilirsiniz tabi, zira birçok kimse tarafından baya beğenilen bir maskedir kendisi..

Bende kullandım uzun bir süre saçlarımı yumuşacık yapmasından başka bi etkisi olmadı tabi yanmış saçlara başka ne yapabilirdiki yinede yıpranmış saçlarınız varsa deneyebilirsiniz en azından yumuşatmak için

Denizden sonra ıslak saça sürmüşlüğüm vardır gerçekten de hiç fena olmuyor...

Kızçelerim, şunu kabul etmeniz gerek ki; saç maskeleri ve şampaunların tamamı saç kalitesini normal bir düzeyde tutmaktır. Siz saçları çeşitli şekillerde yıpratıp tamamen sülfür bağlarını kopartacak hale gelirseniz o saç için yapılabilecek hiç bir şey kalmaz. Ancak serumlarla daha yumuşak olmasını sağlarsınız ama tamir edilmesi mümkün olmaz ve tek kurtuluş kesmektir. Bu sebepten aşırı yıpranmış saçlarda mucize etkisi yaratması mümkün değil maalesef.

Ama düzenli kullanıp üzerine saçları açmış olsaydınız yanma derecesine gelmeyecekti mesela... Boyanın ve açıcının içerisine bile eklenebiliyor bu maske zira... Sözün özü, yavaş yavaş uzatarak kurtulacaksınız yanıklardan...

haklısın canım doğru söze ne denir

yok kötü bir maske değil zaten ama çok daha uygun fiyata daha iyileri var.. bunun üzerine ben dove 2dk da etkili bakım kürünü denedim mesela çok çok daha fazla yumuşattı saçı kullanılabilir hale getirdi (o yanmış kısımlardan kestirmeden kurtulmak imkansız zaten o konuda hemfikiriz) .. sonra şu anda da elidorun turuncu kaptaki maskesini deniyorum onarıcı olan ondan da aynı şekilde çok memnun kaldım.. ki dove u 10 liraya elidoru 6 ya da 7 liraya aldım..

Bende 1 yıldır nashi argan yağı kullanıyorum,keratin yağına ve morfose un keratin serumuna başladım çok azda olsa yanıklarım var artık selective i hiç kullanmıyorum kullandığım dönemde yumuşatıyordu sonuçta hiçbir maske yada bakım ürünü yanıkları onaramaz,sanırım sende yanıklardan şikayetçisin ben yıllardır sarı sevdam yüzünden saç uzatamadım ama bu sefer kararlıyım uzatıcam,sarıdan vazgeçtim öncelikle vakımlarda işe yararsa neden olmasın

Senin bakım kıstasın saçı yumuşatmaksa tabii ki bu ürünlere yönelmen doğal ama yumuşatmak ile bakım yapmak aynı kulvarda bulunmaz bu yüzden saçı gerçekte onarmayı vaad eden ürünler saçı sertleştirir, Davines Keratin bakımı, Kerastese hayat çimentosu gibi üst segment ürünlere buna en iyi örnektir. Neden saçı yumuşatmak yerine sertleştirdiği aklına geldi mi hiç? Kim dünya kadar para ödeyip saçı haşır huşur olacak kadar sertleşsin ister ki

Oyunun kuralı bu, bakım istiyorsan ipek gibi saçlar beklememelisin, saçı ne kadar yumuşatıyorsa o kadar günü kurtarmaya yönelik bir üründür.Ha ben saçlarımı zaten yavaş yavaş kestirip kurtulacağım o yüzden bakım önemli değil, saçlarım yumuşacık olsun diyorsan o halde eğer denemediysem Elseve sarı kavanoz/seramidli saç maskesini de bir ara denemelisin elindekiler bitince.

Not: Selective'in saçı yumuşatması veya yumuşatmaması üzerine münazara yapmıyoruz, mevzu saçı yumuşatan ürünlerin gerçekte saça bakım yapıp yapmadığı...

Ben bir süre buralarda olmayacağım yine, şimdiden iyi bayramlar Kiddyciğim

aynen ben de yanık saçı hiçbir şeyin kurtaracağına inanmadığımdan(ticari buluyorum onardığını söyleyen ürünleri) anca böyle saçı kullanılabilir hale getiren ürünlerin peşinden gidiyorum.. canım bakım yap çok iyi gelir ama senin de dediğin gibi eğer yıpranmışlığın yanık seviyesindeyse boşuna para bayılma o pahalı markalara bence, kestir yavaş yavaş bir yandan da bakıma devam et..
sana da tatlım..

Aynen canım bayramdan sonra yine kuaför yolları göründü bana uçlarından bira aldırsam iyi olacak,şimdiden iyi bayramlar dilerim canım

Bazı arkadaşların beklentileri çok yüksek sanırım ama baştan bebeklik saçı gibi saç bekliyorlar galiba yanlış,en azından önceki kuru kırık halinden daha iyi geliyorsa nemini kısa sürede kaybetmiyorsa o ürün benden geçer,bu maskeyi de en kısa sürede deneyeceğim. elseve onarıcı saç bakım maskesini kullanıyorum memnunum kırmızı olanı pek beğenmedim sünüyor gibi lastik kıvamında maske :)))

Elseve sarı kavanozdan mı bahsediyorsun? Eğer öyle ise ben de severim o ürünü

Tavsiye ederek iyi yapmışsın. Ciddi manada işe yarıyor çünkü. Ben elseve ürünlerini seviyorum hem fiyatları uygun hem başarılılar...

Ülen bunu da alıcam Protek Ammino Keratin Maskesi ve elsev sarı kavanozu daha da bişe almıcam KilicBaligi m.
Ben yavaştan kestireyim artık, o şekilde kendine gelsin saçlarım bari.
Uzun süre brezilya fönü yapmamam gerekiyor, ama o da nasıl olacak bilemiyorum, eskisi gibi kıvırcık mı kullansam şöyle 2 yıl kadar :)))

Ahahahaha bunu yazalı daha topu topu 11 gün olmuş... Emin misin almayacağına

Brezilya fönü konusunda tavuk gerisi tövbe tutmaz diyorum. Sen b.fönü sayfasına gel, gel yamacıma bacım yeni bir ürün denemenin peşindeyim.

Kestirmek yerine brezlya fönü veya keratin yükleme yapabilirsin maske yeterli gelmezse, araştır canım.

Kılıcbalıgı selamlar :) Postlarının tamamı benim için çok faydalı oldu.

Keratin yüklemesi ile ilgili bir konun var mı?

Brezilya fonu ve benzeri şeylerin etkisi bende 2 hafta sonra hemen geçiyor. Keratin yüklemesi nedir? Her hafta kullanabileceğim keratinli bir bakım varmı yeni brezila fönü yapmış gibi sağlıklı gözükmesi için? Sevgiler.

Brezilya fönünün etkisinin iki haftada geçmesi mümkün değil, sana brezilya fönü diye başka bir şey mi uyguluyorlar acaba veya yanlış mı uyguluyorlar bilemiyorum ...

Keratin yükleme için ayrı bir konum yok ama ana konum üzerinde Davines ve artego keratin yüklemeleri konuşuluyor, bir bak istersen.Bu arada keratin içeren maske tarzı ürünleri her hafta kullanabilirsin ama pro ürünleri her hafta kullanmak faydadan çok zarar getirir... Sen tam olarak nasıl bir şey istiyorsun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…