Selati-Tefriciye bebek icin

Kizlar bn artik girmiyorum buraya bebek falan dusunmuyorum artik Kendinize iyi bakin Allah a emanet olun hersey icin sagolun cok yardimci oldunuz bana hakkinizi helal edin.

Yaşamak sevgilim seninle güzel... ♥♥♥

Kizlar bn artik girmiyorum buraya bebek falan dusunmuyorum artik Kendinize iyi bakin Allah a emanet olun hersey icin sagolun cok yardimci oldunuz bana hakkinizi helal edin.

Canim allah bu güzel günün hatirina dilediklerini versin.gonuller bir olsun yeterr:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim allah bu güzel günün hatirina dilediklerini versin.gonuller bir olsun yeterr:)

Yok cnm bizim evliligimiz bi otursun da iyice oylr dusunuruz Allah in isine karisnak gibi olmasinda zamani sindi degil gercekten

Yok cnm bizim evliligimiz bi otursun da iyice oylr dusunuruz Allah in isine karisnak gibi olmasinda zamani sindi degil gercekten

Ne güzel dusunmussun.nice 20 senelere 30 senelere insallah

Arkadaslar bebek icin Selati Tefriciyeye baslayalim

mrh canım ben 125 tane dün okumuştum cuma günüde tamamlamayı düşünüyordum ama bugün beklemiyorken adet oldum maleseffff
tamamlıyamadan çok üzğünüm
benide duaya katan arkadaşlar kusura bakmayınn:26::26::26:
hakkınızı helel edinnn lütfen

Son düzenleme:

Eksiğini tamamlarım eğer istersen.. Hayırlı kandiller herkese, dualarımızın kabul olması temennisi ile ..

Onemli degil canim benim helal olsunnn.Ben cumartesi erken saatte ucagim var yarinda kosusturmaca hala bu saatte esya ,ev toparliyorum bebegim zaman yok okaya ne yazikki toplamda 404adetmiydi? arkadaslardan okuya bilme imkani olan varsa seninle haberlesse sen soylermisin lutfen kac tane okunacak diye.Kandilin mubarek canim :)

Toplamda fazla sayı çıkıyor denilmiş önceki sayfalarda. anotominin eksiğini tamamlayayım mı bekleyeyim mi?

Kizlar benim.kiz cok.hasta havalenin esiginden donduk o derece yani....cok kotuyum bir arkadas 100 tane okumus benim.yerime kizim.iyilessin tamam ederim ne olur dualarinizi esirgemeyin bol bol dualar edin.bize kizimin adi esmamelek

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Canim geçmiş olsun.dualarimiz sizinle..kaç yasinda...

4 yasinda teyzesi

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Kizlar mrb listeyi rica etsem bitmisleri biriniz yapa bilirmisiniz ben yola cikamadim iki gundur hastanede yatiyorum dururum iyi degil

ayy geçmiş olsun canım ya neyin var ?

Catlatma igneleri minik 5-6tane yumurtalar vardi onlari 13cm yapmis durumum kotu kontrol alrindayim iki gundur doktor ameliyata kadar gide bilir dedi 4-5gun daha bekleyecegiz cok kotuyum agrilara artik dayanamiyorumm

Ne oldu canım test yaptın mı? Yani yumurtaların çatlamamış mı

Ne oldu canım test yaptın mı? Yani yumurtaların çatlamamış mı

Gereksiz ne kadar yumurta varsa hepsi 13-14cm.birbirine baski yapiyor mahv oldum agridan cok kotu bir daha kesinlikle boyle birsey yaptirmam.INSALLAH ameliyat demez doktor

İnşallah canım. İlk defa böyle bişey duyuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…