Seksi ünlüler ve seksi görünmeye çalışan ünlüler

ben de deniz berdanı seksi buluyorum kızlar ya. aslında seksilik de değil de acayip çekici geliyor o kadın bana nedense

Her kadının kendine özgü seksiliği vardır. Seksi olmayı beceremeyenlerin başında bence Megan fox geliyor. Oynadığı reklam çıktıkça değiştiriyorum. O kadar itici bir şey olamaz. Tuğba özay aslında çok güzel olmasa da güzel gözüken biri fakat kendini seksi göstermeye çalışması onu daha itici yapıyor. Seksilikle iticilik arasındaki çizgiye dikkat etmek gerekiyor.

türk mankenlerinin hiçbiri seksi değil çünkü dişilik yok onlarda.ama kate uptona bak nicole diye esmer bir hatun var ona bak candie var sarışın afet bunlar seksiliğin üstünde afetler zaten bir keresinde tipleri müsait seksi olmaya bir iki hareket ve duruşla manyak oluyorlar .türklerden bir deniz çakır pınar altuğ evrim solmaz bana sempatik geliyor.

duygu dikmenoğlu çok hoş masum bir güzelliği vardı

merve ildeniz ozmnlar seksiydi hatta metin arolatla bir klibi vardı hatırlarsanız oradaki hareketleri çoğu ünlüde abes duracakken ona yakışıyordu bence

ayşe hatun önalı da seksi buluyorum özellikle şu 3. fotografa bayıldım

Son düzenleme:
demet evgar,deniz çakır,pınar altuğ ve bazı ismini hatırlayamadıklarım sexi

hadise mesela sexi görünmeye çalışıyor ama değil tamam çirkinde değilsin ama sexilik ayrı kardeşim bir ayırt et şunu

bazen doğal bir duruş,masumiyette sexi bulunur illa ateşli ateşli bakmaya çalışma :)

ayşe hatun önal'ı ben de çok seksi buluyorum :) güzel kız vesselam.

Seksi ünlüler bence; Yabancılardan Vanessa Hessler, Adriana Lima.

Vanessa Hessler

Adriana Lima

Türklerden pek seksi olan yok aslında ama seksi olmaya çalışan çok. Türklerden illa birilerini söylemek gerekirse Nez olabilir. Pınar aydın olabilir. Bir de Almeda abazi ama bu kız çok şımarık o yüzden pek sevmiyorum. itici geliyo bana. hemde yaşı küçük. aslında güzellik olarak fena değil.. Ayrıca Fatoş kabasakalda olabilir. (Ayrıca Beren saatin yüzünü beğeniyorum ama nedense onu seksi bulamıyorum) ayrıca Tuba büyüküstünü de çok beğeniyorum doğal bi güzelliği var..

Nez Ayrıca Hakan Pekerin karamela klibinde oynuyo ordada çok hoş ve seksi.

Pınar Aydın

Almeda abazi

Fatoş kabasakal

Beren Saat

Tuba büyüküstün

en sexsi kadın bence en beğendiğim seray sever

seksi ünlülere bir örnek kanımca :)

eda taşpınar' ın küçüklüğü.. çok şirin değil mi :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…