Seksi ünlüler ve seksi görünmeye çalışan ünlüler

princess7

✌
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2008
1.258
39
fikirlerinizi çok merk ediyorum bu konuda..çünkü tv de görüyoruz kimi ünlüler sexi olmak için komik hale gelirler kimi ünlülerin ise kendine has auraları vardır ve seksidirler..

ilk örneği ben vermek isterim simge tertemiz adlı manken bence seksi olmak için çok çaba sarfediyor ama bir o kdrda itici görünüyor..bnce ne güzel ne de seksi..ama erkeklere göre çok sexiymiş birinci seçilmiş sanırım

ayrıca petek dinçöz ve seda sayan da seksi görünmeye çalışıp da seksi olamayanlardan bence ya da bana mı öyle geliyor bilemiyorum

Son düzenleme:
Ben bunu Aysun Kayacı için düşünüyorum.. Kendisi bana hiç seksi gelmemekle birlikte dudaklarını o halde saatlerce kasabildiği için direncine saygı duymadan geçemeyeceğim

Ceyda ateş te sexi olmak için büyük bir çaba sarfediyor ama bence başarılı olamıyor.

Geçen gün magazin programında izlediğim bir ünlü vardı.
Eski mankenlikten sanatçılığa transfer olmuş.
Dudaklarına yeni slikon yaptırmış hatta sorulara cevap vermekte güçlük çekiyordu dudakları iğrençti arabanın camından doğru konuşuyordu ama adını hatırlamıyorum.Varmı hatırlayan?

Hatırladım aysu baceoğlu ydu görmelisiniz yeni dudaklarınıOda sexi görünmeye çalışıp kendini rezil edenlerden

merve bolugur (hos bir kız ama seksi olma cabası onu itici yapıyor) hadise (guzel degil,seksi olması da mumkun degil),hilal cebeci (et parcası gibi geliyor)

seksi olanlar:megan fox,kate moss,angelina jolie,alessandra ambrosio,gisele bündchen,tuğçe kazaz
seksi olmayan:seda sayan(iğrenç ötesi),paris hilton(iticiler kraliçesi),rihanna(öğğkk),hilal cebeci(ulusal k...r),esra ile ceyda biraderler(!)
şimdilik aklıma bunlar geldi de,gelirse yazarım sonra

etraf zaten seksi olmaya calısanlarla dolu saymaya gerek bile yok :)
bana göre seksi ; natalia oreıro, myriam fares, megan fox ve turuncu saçlı bi manken vardı adı aklıma gelmiyor o :)

ben de ivana sert'in seksi görünmek için garip garip bakışlar attığını düşünüyorum, güzel kadın ama seksi pozlarına girince komik duruma düşürüyorlar kendilerini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…