Seksi ünlüler ve seksi görünmeye çalışan ünlüler

turk unlulerde sexy kadın mı var yahu hepsı olabılmek ıcın caba sarfedıp olamıyor ne yazıkkı

Seksi kadin dogal haliyle bile seksi görünebilen kadindir bence. Sonradan caba sarfederek olmaz, insanin icinde vardir zaten. Caba sarfederek olmaya calisanlar komik olmaktan öteye gidemiyorlar..

etraf zaten seksi olmaya calısanlarla dolu saymaya gerek bile yok :)
bana göre seksi ; natalia oreıro, myriam fares, megan fox ve turuncu saçlı bi manken vardı adı aklıma gelmiyor o :)

Cintia Dicker mi?

birine seksi gelen diğerine gelmiyor bazen ama bazı isimlerde hemfikiriz galiba :) peki seksi bulduklarınız hangisi..sonne nin dediği gibi her kadın seksi görünmeye çalışıyor ama hangileri başarıyor?

Turkıyede aslında dunyada da bu yaygın ama ozellıkle bızdekı unlu kadınlar Çıplak olmayı dudaklarını ve memelerını sısırmeyı gözlerini kısmayı seksilik zannedıyorlar ve cok komık oluyorlar..
Seksılık insanın kendınde olan bıseydır seksı olan bır kadının cıplaklıga ıhtyacı yoktur soyle bır salınıp yurumesı yeterdır.. bence.
Turkıyede seksı dıyebılcegım kımse yok ..
Ama dunyada medyasında bır ısım var

monica belluci

sexi ünlüler:natalia oreiro,thalia,veeeeeeeeeeeee christina aguileraaa offf çok sexisin hatunnnn
sexi olamayanlar:seda sayan,demet akalın,hande yener

mavi - yeşil göz ve sarı sarı saçın çekici olmak için yeterli olduğunu sananların, git gide saçın rengini sapsarı yapanların hepsini seksi olmayıp da kendini kandıranlar grubuna dahil ediyorum. başta da seda sayan geliyor ığğk

Seksi kadin dogal haliyle bile seksi görünebilen kadindir bence. Sonradan caba sarfederek olmaz, insanin icinde vardir zaten. Caba sarfederek olmaya calisanlar komik olmaktan öteye gidemiyorlar..

Cintia Dicker mi?

evet o :) çok güzel bir bayan genelde turuncu sacın cocuksu ve sevimli gösterdiğini söylerler ama o gayette kadınsı

bence türkiyedeki bütün ünlüler ya da ünlü olmaya çalışan sıradanların hepsi bu sexi olmaya çalışan komikler katagorisine konabilir
başta da şu isimleri sayabiliriz:seda sayan,merve boluğur,hilal cebeci,sedef avcı,simge tertemiz,aysu baceoğlu,aysun kayacı,
esra ve ceyda kardeşeler,ivana serttt(çok yapmacık yaa),serenay sarıkaya,ece gürsel,gülşen,hadiseee(off bu çok kötüü)
...

Lilith_ e tamamen katılıyorum. Seksi olmak değil önemli olan kendine özgü olmak. Bazen rahat giyimle bile seksi görünürsünüz. Bakımlı olmak ve bakışlar önemlidir bence

gerçek seksi:ANGELİNA JOLIE

Olmaya çalışan ama beceremeyenkendini Angelina sanan ama özentilikten öteye gidemeyen: MEGAN FOX
[

fotolara bakıp kararı siz verin

bana göre kardashian kardeşlerin hepsi birer saçmalık,iğrençler yaa,pislikler,kim soktu o şişkoları hayatımıza?büyük bedenlilere birşey demiyorum ama bu kardashianlar beni öldürecek !! hayır vücut güzelliğin olmaz yüz güzelliğin olur herkes de beğenir,örneğin Adele,ben ömrümde bu kadar seksi,bu kadar çekici bir büyük bedenli bayan daha görmedim,bir insanın yüzü bu kadar mı güzel olur.birde kardashianlara bakalım,şişkolar,iğrençler,tipsizler,hiç biri de güzel değil,kim kardashian falan iiiğğreennççç..vallahi görünce tiksiniyorum.ayrıca çoğu erkek de böyle düşünüyor,böyle dediklerine bin kere şahit oldum.Adele in,,kardashianlar outtt

Milla Jovovich gerçekten seksi bir kadın göğüsleri küçük olmasına rağmen ve kocaman poposu olmamasına rağmen.

sexii deyince aklıma gelen ilk isim adriana lima

bence türkiyede sexi olmayıı estetikle bağdaştırdıkları için hiçç aklıma kimse gelmedi ama iticilikte hadiseyiii tek geçerim bi sexi olmaya çalışmalar hele demet akalın konusuna hiç girmicem..

insanı hayattan soğutuyorlar yeminleee truly cnm tuba özay konusundaa ayneen katılıyorum helekii banuu alkan süper tespit

Son düzenleme:
ben şu görüntülerden sonra angelina'nın sexi olduğunu düşünmüyorum..zaten öncede düşünmüyordum..hatta dalga konusu olmuştu şu pozuyla..bu kdr zayıf olmayı da begenmiyorum diz kapakları kotu duruyor

Son düzenleme:
Bence sexi olanlar: Adriana lima, Natalia Oreiro, Candice Accola.
Türkiye'de ise Pınar Altuğ hem güzel, hem çekici, hem sexi. Ben çok beğeniyorum.

Bir çok kişi sevmiyordur eminim ama bence Seray Sever seksidir.Bence seksilik yüz ile alakalı bir durum Kate Uptonun yüzü bebek gibi mesela güzel ama seksi değil.Hiç sevmem hatta hiç beğenmem ama Angelina Jolie soyunmadan da seksidir.Tabi bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…