Sekine Duası

Canim ben katılırım okurumda Allahin izniyle listeye beni ekleyebilirsin okumayanlara bisi demiyorum ..

Bende katılamiyorum canım başkalarına nasip olsun insaAllah benim yerime Allah razi olsun kabul etsin dualarimizi insaAllah

Ben de katılamıyorum okuyanlardan Allah razı olsun:KK25:
tamam canım

Nego Nego her gün bi kişiye okuyalım bence
tamam olur canım

Nego Nego hergün 1 kişiye 1 kere demi cnm
Evet canım
Canim ben katılırım okurumda Allahin izniyle listeye beni ekleyebilirsin okumayanlara bisi demiyorum ..
tamam ekliyorum canım

Bende katılamiyorum canım başkalarına nasip olsun insaAllah benim yerime Allah razi olsun kabul etsin dualarimizi insaAllah
tamam canım amin

Hanımlar yeni liste oluşturucam çok yoğunum kusura bakmayın hem küçük oğlum hasta hem ev işi birikti hem kışlık hazırlık epey işim var.

Herkes duasını yazsın lütfen ona göre listeyi oluşturayım.

Duam: Sonsuz kudret sahibi Allahım; gönlümdeki duamı hayırlıya çevir ve bana o duayı yasamayı nasip et. İnsallah amin

Sekine Duası Listemiz :

1. Bluedew Bluedew _ Duam:
Rabbim sen kudreti sonsuzsun. Ol dersen olur. Cömertsinistersen verirsin Rabbim. Gönlümde olan duamı bana nasip et Allahım. Ol de olsun Allahım . Tez vakitte inşallah. ( amin )

2. C cansu_tr _ Duam:Ya Fettah ya bais isminle nişanlımla hayırlısıyla tez zamanda bir yuvamızı kurmayı, Ya Hak isminle onun tekrar namaza başlamasını, Ya nur isminle doğruyu yanlışı görmesini, Ya Mümin Ya Müheymin isminle ikimizin mutluluğunu istemeyen insanlarınşerrinden bizi koru. ailemı ve dua arkadaşlarımı kötülüklerden ve kötü insanların şerrinden koru Ya Rabbim ... amin

3. Cuel Cuel _Duam: İşimizde ve evimizde bereket hayırlı bol kazançlar olsun tez zamanda borclarimizi kapatalım. Esimin cocugumun benim ve ailelerimizle sağlıklı mutlu huzurlu sevgi saygili ağız tadında bir yaşam diliyorum herkes olduğu yerde mutlu olsun.

4. [USER=214143] Nego Nego [/USER]_Duam : Huyumu ahlakımı güzelleştir Allah'ım, gönlümü evimi huzurla nurla doldur. Kalbimdeki vesveselerden sıkıntılarımdan kurtar. Eşimle çocuklarımla huzurla,sağlıkla, ağız tadıyla, mutlulukla oturacağımız helal kazançla bir ev almayı ve bir an önce taşınmayı nasip et.

Cok güzel az kişiyiz daha iyi oluyor böyle. Kalabalık olunca dikkatimi veremiyorum. Simdi herkesin duasına daha iyi odaklanırım insallah. Bugünden başlıyor mutuz? Sıramız nasıl

Benim duam
Rabbim ahlakımı güzellestir evimde mutluluğum lhuzurum eksik olmasın kimseyi darda bırakma sen bütün müminlerin ne duasi varsa kabul eyle benim hakkımda en hayırlı kaderi ver (amin)

X