ŞEKERSİZ 21 GÜN

Vasfiyeteyzeniz

Guru
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2013
7.557
14.952
34
Tekrar tekrar selam. Yeni bir diyet denemesi. Daha önce yaptığım ve çok memnun olduğum şekersiz beslenmeye tekrar merhaba diyorum.
Kural basit işlenmiş rafine şeker yok. Yani paketlenmiş neredeyse hiçbir şey. Bu süreçte süt ve unu da minimuma indirmeye çalışacağım bakalım sonuç ne olacak. İlk 5 gün kritik nokta.
IMG_5333.jpeg

Ben daha önce 2 uygulamamda da 6 kilo verdim. Ama o kadar farketmişti ki direk göbek bölgemden gitmişti. Ve daha dinç,cildim daha parlak olmuştu. İlk 5 gün çok zorluyor sadece
Evet ben cok tatli manyagi biriyimdir beni de ilk 1 hafta cok zorladi sonrasi alistim zaten bide aralikli oruc ve gunde 2 lt su ile desteklemistim ayrica ekmegi de tamamen kesmistim

Tekrar tekrar selam. Yeni bir diyet denemesi. Daha önce yaptığım ve çok memnun olduğum şekersiz beslenmeye tekrar merhaba diyorum.
Kural basit işlenmiş rafine şeker yok. Yani paketlenmiş neredeyse hiçbir şey. Bu süreçte süt ve unu da minimuma indirmeye çalışacağım bakalım sonuç ne olacak. İlk 5 gün kritik nokta.
Eki Görüntüle 3456800
ben de diyet yapan biriyim hatta tatlıları yulaftan kendim yapıyorum 😆😆ne pastalar gördüm gene yiyemedim🤣

Bugün 3.günüm sabah pastalı börekli baklavalı kahvaltı+öğle yemeğinde bozmadığım şekersiz beslenmemi akşam gelecek misafirle de bozmayacağım inşallah ☺️

merhaba ☺️ bugün 23. Günüm hala devam ediyorum. Şimdi kilomu da ekleyim buraya
22 günde 5.5 kilo verdim. Şu an 67.65 im çok mutluyum ve diyete devam ☺️

Eklentiler

• IMG_5756.jpeg
    IMG_5756.jpeg
    36,9 KB · Görüntüleme: 13
Bitek yoğurt peynir çıkaramam herhalde yokda zaten dikkat ediyorum genelde. Peki 21gün olunca arınıyor muyuz şekerden bedensel olarak🧘🏻
Aslında dediklerine göre bağımlılıklardan kurtulmak için gereken süre buymuş.
3. Günümde bir tatlı gelmişti öyle canım istedi ki ağlayacaktım 😃 21. Gün bitsin sabah bunu yemeye gideceğim demiştim. 23. Gündeyim o istek kalmadı ☺️

X