sehercim güzel haberlerini bekliyoruz

deryacelik

Zuzularımmm
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
826
3
43
herkese günaydın.Biliyorsunuz Seherb arkadaşımız ikiz gebeliği vardı.ve dün ağrıları başladı.Akşam hastaneye gittiler.Ve bebeklerin artık alınmasına karar vermiş doktorlar.38.haftaya girmişlerdi.Doktoru hastanede olmadığı için sabahı bekleyeceklerdi.Belkide şuan doğum bitmiştir.Bebişlerimiz geliyor hihoyyyt.:teytey:Canım arkadaşım Allah yardımcın olsun umarım sağ salim alırsın bebeklerini kucağına.Sizleride gelişmelerden bilgilendiririm arkadaşlar.Sizlerde dualarınızı seherimizden esirgemeyin.

ANNNAAAAA KISS SEHER Bİ SAĞSALİM DÖN KAFANI KOPARCAM SENİN BANA HABER VER DEMEDİMMİ KIS BEN SANAAAA,
DERYA TŞK LER CANIM SANADA;
HADİ BAKALIM SEHER HANIMMM DOĞURDA GÖRELİM BOYUNUN ÖLÇÜSÜNÜ hehehehe
CANIM SAĞLIKLICA DÖN İNŞ.OĞLUŞLARINLA, ALLAH YARDIMCIN OLSUN Bİ DANEM,,

kızlarr oğluşlarımız doğmuş...biri 1600gr,diğeri 3000gr hatta daha fazlada olabilir diyor eşi.Gece doğumu yamışlar.Ufak doğan şuan kuvezde.Ama çok şükür sağlıklılarmış.Sadece düşük kilosundan dolayı almışlar kuveze.Saat 11.30 gibi belli olacak bebeğin tam durumu.Seherimizde çok şükür iyiymiş.Kendisiyle henüz görüşemedim.Eşinden aldım haberleri.
Sehercim geçmiş olsu canım.Güle güle büyüt bebeklerini sağlıcakla inşallah.

allah analı babalı büyütsün canım.çok büyük geçmiş olsun.allah yavrularınla güzel bir ömür nasip etsin sana.güzel haberlerini ve bebişlerinin fotoğraflarını bekliyoruz.

Allahım onların yardımcısı olsun,canlarım benim maşallah seherime bak ne güzle beslemiş,küvezdeki miniğimizde en kısa zamanda kardeşinin yanında olur inş.
tşk derya:KK66:

ayy canım seherım gozun aydın allah analı babalı büyütsunn deryacım sanada tesekkur edıyorummm butun tanıdıklarım bırer bırer doguruyor sıra bana gelıyorrrrrrrrrrrr

kızlarr bizim seher hemde normal doğum yapmış.Vallahi bir kere daha tebrik ediyorum o zayıf haliyle kıpır kıpır taşıdı bebekleri.Hemde normal doğum vallahi süper.Hepinize çok selamı var.Çok iyiymiş.küvezdeki bebeğini görmeye gidiyor şimdi.Canım nasılda mutlu.Allah mutluğunu bozmasın.

sehercim geçmiş olsun canım ..bebeklerini güle güle büyüt..allah analı babalı büyütsün bebeişlerini...

hepinize ayrı ayrı teşekkürler kızlar.Sizlere yeniden selam yolladı sehercik.Muhtemelen bir aksilik çıkmazsa yarın öğleden sonra evinde Seherciğim.Artık oda bir ikiz annesi.Darısı bebek bekleyen tüm anne adaylarının başına.Hepiniz sağ salim bebeklerinizi kucağınıza alırsınız inşallah.

sehercim hadi gözünaydın hayatım darısı başımıza inşallah..
kerataya bak kardeşini kilolarını almışş hee..sağlıklı olduklarına çok sevindimm sen küçüğünüde bol bol besler kardeşinin kilosunna getirisin..oğluşlarınla ve eşinle mutlu ve sağlıklı günler diliyorummŞeniz

Ay hadi hayirlisi arkadaşim allah yardimcin olsun canim. Dualarimiz seninle
inşallah ikizlerinle seni hayirli haberlerinle bekliyoruz.....

ahhh cnm yaaaaa..geldiler demek..heyecanlandim birden sehercim icin..Allahim uzun omurler sagliklar versin ikisinede..tebrikler minik annecik..:)))))

canım yaaa. demek sende kavuştun bebişlerine sonunda...
Allah analı babalı büyütsün miniklerini...

sehercim çok geçmiş olsun.allah analı babalı büyütsün.
yavrularınla eşinle bir ömür boyu mutluluklar
darısı benim gibi gün sayan annelerin başına sağlıkla olurlar inşallah

geçmiş olsun Allah analı babalı büyütsün

maşaAllah hemde normal doğum hemde ikiz helal olsun çatır çatır doğurmuşsun

Allah bebeklerine uykular versin yaramaz olmasınlar geceleri gündüzleri hiç üzmesinler annelerini Allah sanada sabır ve dayanma gücü versin seher

Sabahtan beri aradığım deyim buydu işte.Evet Seher çatır çatır doğurdu valla bebişleri.:roflol:

SEHEERCİMMMMMMMMMMMM cnm yaaaa...şimdiden allah analı babalı buyutsun...saglıklı bebeklerine kavusmussundur insallah..darısı bana ...kızım çok tembel çıktı 39 hafta olcam hala gelmeye niyeti yok :)

X