Göz Makyajı Şeffaf rimel

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

kedix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2008
136
0
Arkadaşlar önerceğiniz bir şeffaf rimel markası var mı? Birde şeffaf rimellerde azda olsa uzun gösteriyor mu? Şimdiden teşekkürleer a.s.

Kedix´cim ben aldim kullandim. Pek birsey fark etmiyor. Uzun da göstermiyor. Ne ise yariyor bende anlamadim. Verdigim paraya yaniyorum kafamçokkarıştı

kedix bende aldıım sadece ıslattığı için kirpikler biraz koyulaşıyo bunu farkettim tabi rimel gibi durmuyor. pek fark görmedim açıkcasıı canım

evet canım bende aldım bi fark olmadı hiç bi şey yapmıyor evet benim paramda boşa gitti yani

Arkadaşlar önerceğiniz bir şeffaf rimel markası var mı? Birde şeffaf rimellerde azda olsa uzun gösteriyor mu? Şimdiden teşekkürleer a.s.

Bir arkadaşım avonun şeffaf rimelini hediye etti, gayet güzel, kirpiklerim uzun süre ıslak görünüyor. Bu markanın şeffaf rimelini 2 yıl kadar önce de kullanmıştım, o zaman çok memnun kalmammıştım, etkisi çabuk sona eriyordu. Ama dediğim gibi son kullandığımdan memnun kaldım. :smiley-cool:

avonun şeffaf rimelini kızım için aldım cok memnun tavsiye ederim bende reklamlardaki rimelini aldım harika denize girerkende perfekwear rimel suya dayanıklı akmıyor tavsiye ederim.

Şeffaf rimel hiçç tavsiye etmem hiç bir işe yaramıyor uzun flan da göstermiyor

bencede bi işe yaramıo. benimde var ole bekliyo bozulmustun kesin bekliye bekliye :)

Piyasadaki tüm şeffaf rimelleri kullanan birisi olarak şunu söyleyim (pastel flormar elite avon ....vs)hiç biri iyi değil ve çabuk bozuluyo bir marka var ama adı aklıma gelmedi Tekinacar da falan var onlara sor arkadaşım kullanıyodu biraz pahalı ama diğerlerine göre daha iyi

Aslında şeffaf rimel normal rimellere göre daha sade ve doğal görünüyor. Esmer kirpikleriniz koyu renkse kullanmakta fayda var. Ben çok memnunum.

hemen hemen her markasını denedım hıcbır ıse yaramıyor yapıs yapıs oluyor hatta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…