Şefaf akıntı

Evet adet olmam gereken normal şartlarda ayın 10 u yarın
Her gebelik anne adayına özeldir. Başlangıç rakamları değil 2 gün de 1 yükselme oranı sağlıklı olup olmadığını söyler 😊 Bu süreci en keyifli şekilde geçirmeniz dileğiyle 🌸🌸

Akıntınız çok.varmi beni.de iki gun var adetime krudu beni.kisi.herhalde adet olucam cü ku benimki öyle oluyor ama yinede bir ihtimal
Aşırı akıntım olmadi sadece şeffaf akıntım vardı oda tuvalete çıkınca geliyodu devamlı gelen bı akıntı deildi test yaptinizmi

Aşırı akıntım olmadi sadece şeffaf akıntım vardı oda tuvalete çıkınca geliyodu devamlı gelen bı akıntı deildi test yaptinizmi
Merhaba benımde bat 17 testim bu sabah negatif çıktı fakat tuvalate cıktıgımda gelen seffaf akıntım var sizinki tam olarak nasıldı acaba benımkı baya yumurtlamadaki gibi jel kıvamında regli öncesi böyle bir şey hiç yaşamadım

Merhaba benımde bat 17 testim bu sabah negatif çıktı fakat tuvalate cıktıgımda gelen seffaf akıntım var sizinki tam olarak nasıldı acaba benımkı baya yumurtlamadaki gibi jel kıvamında regli öncesi böyle bir şey hiç yaşamadım
Yukumurtlamadakiyle hemen hemen aynı gibi çok kıvamlı da deil çok su gibi de deil akiskan sadece tuvalette geliyordu benimki 1 haftaya yakın böyle devam etti ben enfeksyon falan zannetmiştim sonra tesadüfi test vardı evde onu yapmıştım adetime 4 gün falan vardı

X