Şefaf akıntı

kdrayn

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2024
105
9
24
Mrb arkadaşlar bir sorum olacaktı yaklaşık 1 haftadır idrar yaptiktan sonra şefaf akıntı geliyor su gibi akışkan adetime 5 gün var adet belirtisi mi yoksa iltihap vs olabilir mi bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim :)

Adet belirtisi olarak beyaz akinti oluyor. Biraz yogun. Şeffaf gebelik belirtisi gibi görünüyor

Adet belirtisi olarak beyaz akinti oluyor. Biraz yogun. Şeffaf gebelik belirtisi gibi görünüyor
Teşekkür ederim cavabiniz için öncelikle geçen ay iltihap için ilaç kullanmıştım zaten oyuzden ilthap olacağına bende çok ihtimal vermemiştim kokusu felanda yok basım da ağrıyor şu siralar ama tam emin olamıyorum sanırım adetimin geçmesi gerekecek sonuç için çünkü adet öncesi de akıntı olabiliyor göğüsler hassaslasiyor ayristirmak zor

Teşekkür ederim cavabiniz için öncelikle geçen ay iltihap için ilaç kullanmıştım zaten oyuzden ilthap olacağına bende çok ihtimal vermemiştim kokusu felanda yok basım da ağrıyor şu siralar ama tam emin olamıyorum sanırım adetimin geçmesi gerekecek sonuç için çünkü adet öncesi de akıntı olabiliyor göğüsler hassaslasiyor ayristirmak zor
Evet beklemenizde fayda var. Malesef çünkü erken gebelik testlerinde negatif sonuc gorunce insan uzuluyor(

Eklentiler

• IMG_20241006_142359.jpg
    IMG_20241006_142359.jpg
    123,1 KB · Görüntüleme: 17
Umarım öyledir teşekkür ederim isteyen hereze nasıp olsun

Yarın sabah vericem sağlık ocağında sonuçlar ne kadar sürede çıkıyor bilginiz varmı
Gün içinde çıkıyor diye biliyorum ben

Hamileymisim kizlar yarında kadın doğuma gidicem öğrendiğim ilk 2 gün çok ağrım olmuştu bel kaşık ve şuan ağrı hissetmiyorum ters giden birşey yoktur umarım
Hayırlı olsuuun sağlıkla gelsin bebeğiniz 🌸 Yoktur içinizi ferah tutun ❤️

Mrb tekrardan bugün emin olmak için doktor kontrolüne gittim kese yok şuan dedi görmedi kan testi istedi 112.6 cikdi sizce çok mu düşük tecrübesi olan yazabilir mi

Mrb tekrardan bugün emin olmak için doktor kontrolüne gittim kese yok şuan dedi görmedi kan testi istedi 112.6 cikdi sizce çok mu düşük tecrübesi olan yazabilir mi
Henüz kese gözükmez zaten betanız da öyle gösteriyo.
Heralde bugün yarın falan beklediğiniz adet tarihiniz
Daha gecikme vs olmadan gayet iyi 112.

Henüz kese gözükmez zaten betanız da öyle gösteriyo.
Heralde bugün yarın falan beklediğiniz adet tarihiniz
Daha gecikme vs olmadan gayet iyi 112.
Teşekkür ederim ya gerçekten ilk gebeligim olacağı için çok panik oldum galiba 400,500 çıkanları görünce korktum bian

X