Doğuma Hazırlık Sectigimiz isim hakkinda ne dusunuyorsunuz

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Dünya küçükSen bizim .....hanın eşimisin,hani tatlı bi kız,eşi de kumral,yakışıklı Edizhan güzel olur evet,babaya uyar

Yok ya o zaman da direk adamın soyadını da almış olurum Soyadımızla birlikte güzel duruyo Ediz Han ama işte aileden beğenmeyen çok var bakalım napcaz

Apartmanımızın adı idil bazen adres söylerken yanliş anlıyorlar veya yanlış yazıyorlar

Apartmanımızın adı idil bazen adres söylerken yanliş anlıyorlar veya yanlış yazıyorlar
Her isim zaman zaman yanlış anlaşılıyo yaa, çok önemsemiyorum yanlış anlaşılmasını ben, yani ne kadar yanlış anlayabilirler, İdil değil ibiş dicek değiller ya ha öyle olursa da kodlar nolcak

Aybike, aybüke, aybiga, aydilge falan felan kim koyuyor böyle isimleri diyordum hiç hoş gelmiyo bana ya dalga geçmeye çok müsait, çocuk için hoş anılar barındırmayabilir

Aybike, aybüke, aybiga, aydilge falan felan kim koyuyor böyle isimleri diyordum hiç hoş gelmiyo bana ya dalga geçmeye çok müsait, çocuk için hoş anılar barındırmayabilir
Biz burda tartışaduralım başlık sahibi yeni isim bulup onu sormak için yeni sayfa açmış bile koymayacak sanırım, bir bebeği kurtardık el birliğiyle aybikadan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…