Doğuma Hazırlık Sectigimiz isim hakkinda ne dusunuyorsunuz

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bazı isimlerin klasikleşmediğini düşünüyorum ben de. Mesela baya videosu dolanan yarra diye kız ismi koyan olmuş bu ülkede 😂 "duyduğunuz en komik isimler" diye bi videoda baya kişi bu isimden bahsetmişti, hepsi aynı kişiden bahsediyo bence ama. 😂 ya da benim çalıştığım şantiyede iki ustadan birinin adı takla diğeri kütük'tü. Yani bunlar 50 küsur yaşında insanlar halen diyorum ki hangi akılla koydu aileleri acaba 🤦

Ve Aybika bence de çok ama çok kötü. Kız çocuğunda 2 isme de karşıyım ben gerçi, ilerde evlenince kendi soy ismini de kullanmak isterse fazla uzun olur diye düşünüyorum.
Zeytin, Almast, Ördek, Hanaslı, Behri ve daha aklıma gelmeyen tuhaf isimler..
Yukarıda yazdığım her ismi tanıyorum. Bi insan neden bunu yapar.
Kızına neden Ördek ismini koyar?...

Ama isme gülüyoruz ya ondan bişi olur mu ki 🤣🤣 neyse tamam tamam gülmeyelim hadi 😂
Yani en sevdiği hayvan ördek olabilir tabi, mantıklı. Çünkü neden olmasın. Dur ben bi kedi'yi isim olarak düşüneyim 😂 kedicim kedicim diye severim 😬 gülmüyorum sakinim 😬😬
Şurada 8defa filan komik butonuna neden basamıyoruz 😀😀 ahaahah😀😀 yok kadıncağız ismini söylemeye utanıyor. herkese başka söylüyor ismini günah ya
Neyse Allahtan ben çocuğuma isim koydum 😀

Şurada 8defa filan komik butonuna neden basamıyoruz 😀😀 ahaahah😀😀 yok kadıncağız ismini söylemeye utanıyor. herkese başka söylüyor ismini günah ya
Neyse Allahtan ben çocuğuma isim koydum 😀
Yazık yaa değiştirse keşke. Ben bi zülbiddin tanıdım 🤦 18ine girince değiştirdi hemen doğal olarak 😬
Senin isim ne 🤓 yani bulduğun isim 🤓

Yazık yaa değiştirse keşke. Ben bi zülbiddin tanıdım 🤦 18ine girince değiştirdi hemen doğal olarak 😬
Senin isim ne 🤓 yani bulduğun isim 🤓
Benim Seda, oğluma da Mert ismini koyacağız inşallah 😆💋💋
Senin cinsiyet Belli değildir bebeğinin, aklında hiç isim var mı, yanii burda yazdıklarımız örnek olmasın 😆😀😀

Benim Seda, oğluma da Mert ismini koyacağız inşallah 😆💋💋
Senin cinsiyet Belli değildir bebeğinin, aklında hiç isim var mı, yanii burda yazdıklarımız örnek olmasın 😆😀😀
Bak zülbiddin de adını mert yapmıştı 😂 tövbe ya inşallah tanıdık biri görmez. 😂
Mert güzel isim mis gibi olur.
Ben çocukluğumdan beri Ediz Hun hayranıyım, eşimin adının sonunda da Han var, Ediz Han düşünüyorum erkek olursa büyüyünce karizmatik durur diye sırf soyadla birlikte, babadan eksik kalmasın 😂 kız olursa İdil. Yani şimdilik böyle 😬

Merhaba kizlar bizim bi kizimiz olacak insallah benm aklimda Asya Lina vardi esiminde Aybuke ikimizinkide olsun diye Aybukeyi Aybika olarak degistirdik ve Lina yi koyduk yani Aybika Lina olacak insallah ne dusunuyorsunuz kullaga hos geliyor mu
Aybika zorlama olmuş bence
Ayça lina ya da
Aysima lina nasıl
Asya lina da daha uyumlu geldi

Bak zülbiddin de adını mert yapmıştı 😂 tövbe ya inşallah tanıdık biri görmez. 😂
Mert güzel isim mis gibi olur.
Ben çocukluğumdan beri Ediz Hun hayranıyım, eşimin adının sonunda da Han var, Ediz Han düşünüyorum erkek olursa büyüyünce karizmatik durur diye sırf soyadla birlikte, babadan eksik kalmasın 😂 kız olursa İdil. Yani şimdilik böyle 😬
Hahah, benim oğlan da ilerde adını zülbiddin filan diye değiştirmesinn.. Ben hakikaten gülmeyi bir keseyim şurada şöyle :bicak:
Evet güzel isimmiş, bende ilerde kızım olursa defne koymak istiyorum ismini :))

X