Doğuma Hazırlık Sectigimiz isim hakkinda ne dusunuyorsunuz

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Zeytin, Almast, Ördek, Hanaslı, Behri ve daha aklıma gelmeyen tuhaf isimler..
Yukarıda yazdığım her ismi tanıyorum. Bi insan neden bunu yapar.
Kızına neden Ördek ismini koyar?...

Şurada 8defa filan komik butonuna neden basamıyoruz ahaahah yok kadıncağız ismini söylemeye utanıyor. herkese başka söylüyor ismini günah ya
Neyse Allahtan ben çocuğuma isim koydum

Şurada 8defa filan komik butonuna neden basamıyoruz ahaahah yok kadıncağız ismini söylemeye utanıyor. herkese başka söylüyor ismini günah ya
Neyse Allahtan ben çocuğuma isim koydum
Yazık yaa değiştirse keşke. Ben bi zülbiddin tanıdım 18ine girince değiştirdi hemen doğal olarak
Senin isim ne yani bulduğun isim

Yazık yaa değiştirse keşke. Ben bi zülbiddin tanıdım 18ine girince değiştirdi hemen doğal olarak
Senin isim ne yani bulduğun isim
Benim Seda, oğluma da Mert ismini koyacağız inşallah
Senin cinsiyet Belli değildir bebeğinin, aklında hiç isim var mı, yanii burda yazdıklarımız örnek olmasın

Benim Seda, oğluma da Mert ismini koyacağız inşallah
Senin cinsiyet Belli değildir bebeğinin, aklında hiç isim var mı, yanii burda yazdıklarımız örnek olmasın
Bak zülbiddin de adını mert yapmıştı tövbe ya inşallah tanıdık biri görmez.
Mert güzel isim mis gibi olur.
Ben çocukluğumdan beri Ediz Hun hayranıyım, eşimin adının sonunda da Han var, Ediz Han düşünüyorum erkek olursa büyüyünce karizmatik durur diye sırf soyadla birlikte, babadan eksik kalmasın kız olursa İdil. Yani şimdilik böyle

Merhaba kizlar bizim bi kizimiz olacak insallah benm aklimda Asya Lina vardi esiminde Aybuke ikimizinkide olsun diye Aybukeyi Aybika olarak degistirdik ve Lina yi koyduk yani Aybika Lina olacak insallah ne dusunuyorsunuz kullaga hos geliyor mu
Aybika zorlama olmuş bence
Ayça lina ya da
Aysima lina nasıl
Asya lina da daha uyumlu geldi

Hahah, benim oğlan da ilerde adını zülbiddin filan diye değiştirmesinn.. Ben hakikaten gülmeyi bir keseyim şurada şöyle
Evet güzel isimmiş, bende ilerde kızım olursa defne koymak istiyorum ismini :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…