Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Şimdi bu yorum oldu mu illa bir şey yazmak dalga geçmek için yazıyorsun illa o şehirde yasamak mi gerekiyor ve ben 10 yildir gidiyorum 5 yil kaldim dedim istanbullu izmiri anlatsın ne ya
Komiklik
Asla anlatamazsın nasıl anlatayım at gözlüğü mü derler sabit fikirleri savunup duruyorlar asla yapılan hizmetleri asla ama asla kabul etmiyorlar yazınca beğenmedim şaşırdım emojisine basıyorlar

Ne sordun belki araya kaynadı bilmiyorum dediğim gibi eskisehiri bilmem görmedim izmiri gördüm yaşadım biliyorum

Hahahaha bu bile sorun oldu ya hayret valla
Sadece siz değil ki başkaları da gelip gidip İzmir de İzmir dedi.
Gitmedikleri halde lağım kokusu dediklerine eminim hatta bazılarının kulaktan dolma.
Ama başka yerle ilgili tek laf olmuyor mesela demek ki diyecek lafları yok.
Benim soruları boş verin size birkaç kişi sordu ya bugün affedilen 71 yaşındaki kişi hakkında ne düşünüyorsunuz diye ona cevap verin madem.
Yanlış tabii ama diye başlayan cümleler olmadan ama…

Asla anlatamazsın nasıl anlatayım at gözlüğü mü derler sabit fikirleri savunup duruyorlar asla yapılan hizmetleri asla ama asla kabul etmiyorlar yazınca beğenmedim şaşırdım emojisine basıyorlar

Şaşırma emojisini neden yaptığımızı bi anlasan keşke ahshsjsjsj neyse ben uyuyayım en iyisi

Yok ya ben şaşırmıyorum size gülücük atıyorum.
Neden değiştiniz ki birden böyle aslında normalde şaşırmak lazım ama yok şaşırma kotam yüksek şaşıramıyorum bu duruma

Izmire su yapildi yada başka chp belediyesi olan yerlere şu yapıldı izmir cennetti iyi den cennet oldu istanbul harika oldu imamoğlu şunu yaptı demiyorlar benim başka şehirde olup izmire gitmemi eleştirip böyle olmaz diyorlar desinler

Herkese iyi forumlar iyi geceler
Kovalasın sizi tavşanlar tayyipzadeler

Bazi yorumlari aynen su modda okuyorum Sevgili Musalar.

Geçmiş olsun bacım

Niye teknolojiye uzak bir sürü ülke var biz de öyle olabiliriz ne var yani bunda nasılsa seçmeni var karşı muhalefet 6 parti birleşip anca 1 parti yapabiliyor bu kadar şeyler yapmasa yapmaz yani uçak yapmışlar yapmak zorundalar mı yahu hastane yapmazlar 3 ay ameliyat sırası beklenir robot cerrahi mi ne işi var canım yar bıçakla dizi bilmem kaç dikişle olur ameliyat niye olmasın siz bunları görmek istemiyorsunuz devlet son teknoloji sağlık sistemi vermeye çalışıyor eksikler elbet var onlar da olur inşallah ileride

Valla Bursaya yapılanları özellikle yazıp paylaşacağım hizmeti görsünler

Bu konuyla ilgili bilgim yok tv izleyemiyorum haberi gördüm fakat detaylı bakmadım

Izmır kim dedi bilmem ben konu mevzu oraya geldiği için dedim tekrar ediyorum bildiğim bir şehir olduğu için hepsi bu

Kendi cebinden niye çıkarıp versinler yahu verdiğimiz vergilerle güzel hastane odaları olmuş valla 2 ay önce annem anju oldu hastane odasında kızım bisiklet kullanır öyle söyliyim

Parka giderken kahve alabilir miyim diye düşünen insan sayısı azdır diye düşünüyorum kızımın anaokulunda filtre zekat verebileceğim bir aile var mı diye müdüre hanıma sordum yok 17 öğlenci 15 sabahçı öğrenci arasında yok bulamadı müdüre hanım burada bir aile ihtiyaç sahibi diye çevreden yardım toplandı birkaç ay sonra 4 katlı bina satın aldılar

Keşke yazdıklarımı okusanız bende iktidarda demedim zaten hey Allahım ya la havle
Chp ne yapmış demediniz mi ? Bende diyorum ki en son Chp tek başına ne zaman iktidara gelmiş? Cumhuriyetin yeni kurulduğu dönemde ilk önce Osmanlıdan kalan borçları ödüyor. Sonrada yurdun dört bir tarafına fabrika kuruyor. Chp iktidardayken kurulan fabrikaları sata sata hala bitiremedi Akp. 20 yıldır hala o dönemin ekmeğini yiyor. Satıyor da satıyor. Bir de gelmiş diyorsunuz ki Chp ne yapmış! Pes yani okuyanı böyleyse....

Niye siz yapmasinlar diye mi seciyorsunuz?
Seciliyorsa yapacak tabi pasa pasa, bir lutuf degil bu yapilanlar. Yapiyorsa senin benim milletin parasiyla yapiyor. 20 sene olmus zaten yapsin bir zahmet.
Cumhur ittifaki da tek partiydi zaten
Ben ulkemi afrikayla kiyaslamiyorum, niye kiyaslayayim ki? Siz teknolojiye uzak olan ulkelerden bahsediyorsunuz bana, ne alaka? Kiyasliyorsan daha iyilerle kiyasla.
yapilanlar zaten yapilmasi gerekenlerdi, cebinden cikarip vermedi parayi da.

Kk gelirse o da yapacak, bosuna secmiyoruz cb’nini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…