Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Şu son 5 yılda Bursa'ya yapılan 3.büyük hastane eski bina olan kalp hastanesi yıkıldı yerine oldukça büyük sadece kalp hastalıklarının olduğu bir bina yapıldı bu binaların üzerinde de yenilenebilir enerji olan güneş panelleri yerleştirilmiş durumda tüm teras bunlarla kaplı

Ayrıca hiç kulak yıkama işlemi yaptırır mısınız bilmem biz bu işlem için özel hastaneyi çok tercih ederdik geçen Çekirge Devlet Hastanesine bir yakınım gitti önceden sulu yıkamaydı doktorun odasında artık cihaz var kuru yıkama he bu arada bu eski olan Çekirge Devlet Hastanesi de yeni yapılan oldukça büyük bir hastaneye taşınacak ya ben birkaç yıl önce burada bir özel hastane var Hayat Hastanesi yeni yapıldı çok lüks KBB randevu aldım kulak yıkama için ayrıca ücret ödedim doktorun odasında doktor yıkarken SULU yıkama bayılacaktım PEHH devlette ne bileyim kuru yıkama yapıldığını Şehir Hastanesine gititm sonra yeniden odada doktorun elinde cihaz miss valla hiç bu hizmetler görülmüyor annem geçtiğimiz yaz sonu dizinden ameliyat oldu bakın bu bir deniz ilçe hastanesi normalde önceden bu ameliyatı özeller yapıyordu biz ilçe devlet hastanesinde bu kapalı robotik cerrahi ile yapılan ameliyatı devlet hastanesinde yaptırdık odanın büyüklüğü konforu odalardaki wc ve banyolar hani nerede o koridorda wc sırası beklediğimiz hastaneler
Ne anlatıyor :olamaz:

Izmire sık giderim orda yaşamıyorum fakat bilirim bir ayağım ordadir

Neden masal dediniz doğru ama ne yapıldı ve evet izmir güzeldir dahada güzel olabilirdi gerçekten inci gibi
Doğma büyüme izmirliyim
Her şey olması gerektiği gibi
Suriye Afgan Arap dolmasa daha da güzel olurdu eminim.
Yolda yürürken insan korkmuyor değil

Canım bak bunları gözardı et dikkate alma biz senle icraatları sabağa kadar anlatırız 😂😂onlar bir proje göstersinler yahu

Evet pare bak niloya park projelerini ne kadar güzel anlatıyor. Gerçi parmakla sayamamış saymakta sıkıntı yaşamış ama olsun.

Kemal bey gelirse şimdi pahalı da olsa yağ alıyoruz sonra kuyruk beklemeyelim
Siz alabiliyorsunuz da fakirin halini dusunuyor musunuz acaba? Bu yag neden pahali diye dusundunuz mu hic?
Park diye tutturmussunuz size bir haberim var; ovundugunuz park londradaki parklarin 1 tanesi bile etmez.
Bahsettiginiz parkin etrafinda tonla apartman var, beton yigininin gobegine yapilan parkla ovunmek de komikmis.

Ben İzmirli değilim onun için kesin net anlatamam ama Eskişehirliyim mesela onu neden söylemiyorsunuz derdiniz gücünüz İzmir anlamıyorum.
Biri park diye tutturmuş mesela gelseydi on yıl önce Eskişehir’e görürdü parkları falan.
Ben gidip rahatça kafa dinleyemeyeceksem parkı ne yapayım o da ayrı.

Izmır chp nin merkezi o yüzden dedim ve
Ben izmirde çok kaldım ve bilirim gördüğüm bir yer eskisehiri bilmem onun için demedim

Işte bilmiyorsunuz hemen yargılama suçlama eskisehiri bilseydim yazardım emin olun

Izmire sık giderim orda yaşamıyorum fakat bilirim bir ayağım ordadir

Neden masal dediniz doğru ama ne yapıldı ve evet izmir güzeldir dahada güzel olabilirdi gerçekten inci gibi
Bunu bir İzmirli söylese anlarımda sık sık gitmekle ne yaptı demek olmuyor

Ya kim diyor hastanelerden randevu kolaylıkla alabiliyoruz diye ben alamıyorum
Randevu alan nasıl alıyor allah aşkına :olamaz:
Ben genel cerrahiden iki gün sonraya almıştım mesela ama kulak burun veya dermatolojiden asla alamadım özele gitmek zorunda kaldım.
Kızım için göz doktorundan yer bulamadım ona da öyle özele gittim.
Bölüme göre değişiyor belki.
Ya da Bursa ya özgüdür her şey:)

Ee ben 3 gündür kayınpederime alıyorum haftasonu aldım salı ortopediye çarşamba ürolojiye hemen verildi sadece bazı bölümlere alınmıyor göz cildiye KBB gibi
Bakın ciddi anlamda sağlık konusunda sıkıntılar çeken biriyim
Bulunduğum şehirde randevu alamıyorum sağlık imkanları kısıtlı ve pahallı
BU konuda kusura bakmayın ama ya siz sağlık sektörüyle çok fazla iç içe değilsiniz ya bulunduğumuz şehirlerle alakalı yada yalan söylüyorsunuz

Bunu bir İzmirli söylese anlarımda sık sık gitmekle ne yaptı demek olmuyor
10 yılı aşkındır izmire giderim izmirde 5 yıl kaldım 10 yil icinde değişen tek şey baya yüksek iki bina yapıldı illa izmirli olmak gerekmiyor gidip görüyorsun ne alaka izmirli söylesin

X