Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Yakışıklı mı demişler vaktinde rahmetli Turgut özalı en çekici erkek seçenler demiştir onu ya Sinan oğanı ciddi karizmatik buluyorum ben ya, seçimi kazanamazsa dizilerde oynasın izlerim yani
Yuvamı yıkar giderim diyenler vardı hatırlamıyon mu ?

Bi tane astrolog kadın 5-8 Mayıs arası bir liderin hayatı mühürlenecek dedi. Videosunu izledim az önce. Eğer doğruysa yayınlanan bir videoda millet ittifakı adayı daha belli değilken kk yeni cbaşkanı olacak demiş. Bana biraz söylediklerinde atıp sıkıyor gibi geldi ama neyse inanmış gibi yapalım

İncitmişsiniz yine.
Incinecek bir şey yok merak etmeyin

Burda yazılanlara ıncinecek kadar ciddiye almıyorum benim için düzgün yazan seviyeli yazan üslubunu koruyanlar önemlidir yazarım fikrimi görüşümü isime bakarım ..

Arkadan konuşmam dalga konusu yapmam klavye de oturupta millete sataşmam ille de benim dediğim.siz kimsiniz tavrına girmem

Ne diyorsam odur bir öyle bir böyle konuşmam bazıları gibi

surda kaldı 10 gün 14 mayıs 'ta olan olucak ve burda söylenen sözler kalıp gidicek iyi yada kötü bana göre kişi tavrı tarzıyla belli olur

Akilda kalan belki o olur hadsiz biriydi yada seviyesiz biriydi yada kibardı fikrini kavga etmeden anlattı üslubunu bozmadı gibi gibi oda kalırsa
Sanal yer olunca bazilarinin ağzından haberi yok
Dediğim gibi karakter kisilik meselesi insan kendini nerde olursa olsun bozmamalı

Ve sonrası Seçim biter Herkes yoluna

Aşırı ciddiye alıyorsun hem de. Uzun uzun kendini anlatıyorsun. Ben de bu sayfaya gelip üslup da üslup, hepimiz kardeşiz muhabbeti yapanları pek önemsemiyorum açıkçası. Bu seçimi hepinizin kalp kırıklığından daha önemli buluyorum. Hadi arkandan konuşmayayım, o paylaştığın iki video da kışkırtmak amaçlı hazırlanmış videolardı. Hele şu ezanla ilgili video... Adam ne diyor, altta ne yazıyor, sizin camia ne anlıyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…