Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
CHP yi seçen birisiniz kemal Kılıçdaroğlu nu seçen birisinin aklı dengesinin yerinde olup verebileceğini düşünmüyorum çünkü
E gidip kontrol ettirelim kendimizi, seçmen listesinden silsinler bizi. Etik olmaz öyleyse. Yalnız bize bu zihinsel engele rağmen sandık başkanlığı görevi veriyorlar, eyvah eyvah

Sen kendi elektriğini öde devletinkini değil vergi her ülkede var Türkiye ye özel değil

Atıl alan dönüştürüldü dere kenarı şehir merkezinde yeşillik alan olarak büyük bir alan böyle bir şey hiç beklemiyorduk hatta oraya otel olacağı diye dedikodu bile dolaşmıştı sana katılıyorum Bursa gerçekten betonlaşma oldu son yıllarda ama son 5 yıldır da kayda değer yeşil alan düzenlemesi yapıldı dediğin gibi Mudanya kısmını da çok katılıyorum orada evimiz var geçen sene inanılmaz sel oldu yukarıdaki zeytinlikler imara açıldı yer gök bina talep olunca da yapılıyor işte nasıl önlenir bilemiyorum bununla ilgili devletin bir çalışma yapması gerek

Ama bizim için burası rant sağlanacak bir yeşillendirme değil eski hallerini çok iyi biliyorum uyuşturucu mekanı gibi bir şeydi geçilmeye korkulurdu şuanki dönüşüm için gidip gördüğümde ağzım açık kaldı park çok güzel olmuş diye duyuyordum aman park parktır işte bir gidip görelim dedik aslında trafik ile uğraşmamak için yakını tercih ettik parkı da Toki yapmış tüm her yerde damgası vardı

E gidip kontrol ettirelim kendimizi, seçmen listesinden silsinler bizi. Etik olmaz öyleyse. Yalnız bize bu zihinsel engele rağmen sandık başkanlığı görevi veriyorlar, eyvah eyvah
Mevcut hükümetin gitmesini istediğiniz için eee diğerlerine göre de daha çok oy CHP de olduğu için siz CHP'ye vermek mecburiyetindesiniz gerçekten sizde görüyorsunuz ve biliyosunuz da elde başka seçenek yok naapasiniz

Kız bana bak; biz birine cahil, kafasız deyince ceza yiyoruz ama sen bize akli dengesi yok deyince yemiyorsun. Niye biliyor musun? Sen tolere edilen gruptasın
Ayyyy evet çok tolere ediliyorum yediğim banlarda çok tolere edildim ayrıca cahil kafasız demedim aklı dengesi yerinde olmayan kim verebilir diye diyorum daha yumuşak bir şekilde sen bilmezsin ama

Keşke şu koca paragrafı yazacağınıza soruma cevap verseydiniz
Ben bu parktaki yapımı dönüşümü basit bir park olarak görmüyorum çocuklar için yaratılıcık ve beceri ön planda bir park sadece bu park değil benim için Teknofest de başlı başına oy vermeme sebep olan bir şey sadece bir park yaptı oh be gelip gezeriz olayında bakmıyorum en basitinden TRT nin çocuklar için bu yıl gösterime girmiş olan sinema filmi Hürkuş görevimiz Gökbey çizgi filmi bile devletin edinmiş olduğu harika bir misyon gençlerin önü Bayraktar sayesinde çok açıldı devlet gençleri destekliyor uzay ve uçak teknoloji çok ileri seviyeye geldi dün için geçmişimize bakarsak uçağa binen insan sayısı günümüzde otomobile biner gibi hâle geldi sadece zamları baz alamam maalesef bugün zam vardır yarın elbet bunlar düşecek geçmişte oldu yine oluyor ve gelecekte de bir dönem mutlaka olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…