Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Hala konteyner yapılıyor bunu biliyor musun vede depremzedeler için köy evleri hazır şehir içinde bir sene bana müsade edin dedi Erdoğan depremzedeler için yardım yapılmıyor hiç diyosanda yalan söylüyorsun yardım yapılıyor hala yetişmeye çalışıyorlar bir günde tüm yardımlar evler olacak diyosanda o olmaz bir günde

Benim ailem de depremzede ne yardımından bahsediyorsun gelen başka yardımları bile el koydular. 1 sene bana izin verin diyor bedavadan mı ev veriyor, o kadar yardım topladı kadar yardım geldi istese 1 kuruş almadan o yardımlarla ev verir depremzedelere. Nasıl olacak o insanlar o evi nasıl ödeyecekler hiç düşündün mü

Bende öyle diyordum, sırf Erdoğan kazanmasın diye de Kemale veremem diye, ama bu düzende böyle yürüyemez artık, bunaldım bunaldık. Nasıl bazıları için Erdoğan kötünün iyisiyse, o yüzden ona oy veriyorlarsa, Kemal de benim için öyle oldu.
Ama kemal Kılıçdaroğlu ndan bahsediyoruz Sinan Özen değil yada ne bilim Muharrem İnce değil kemal Kılıçdaroğlu diyoruz emin misiniz biraz düşünün bence

Erdoğan mi dedi deprem olsun yağmur yağmıyor kuraklık var Erdoğan yaptı deprem oluyor Erdoğan yaptı sel oluyor Erdoğan yaptı bu Erdoğan neymis ya 🤣🤣🤣

Bu kadar dar açıdan düşünmeyin ya. Depremi Erdoğan yapmadı ama depremden sonra ölen çoğu insan Erdoğan yüzünden öldü! Yardıma gelmedikleri için öldüler!

Peki sen daha iyi bir hayat yaşamayı haketmiyor musun. O sarayda yaşasın biz bırak eti, soğan patatesi bile rahatlıkla alamayalım öyle mi. Onlarda saray var ama halkını bu kadar sefil hale getirmedi.
Nerden biliyosunuz orda kendi evleri için bile para veriyorlar kendi aldıkları evlerden bile

Ya çok küçük düşünüyor sunuz diğer ülkedeki saraylar bile bu kadar konusulmuyor Buckingham sarayı,james sarayı vede hampton court sarayı ordaki insanlar bile saraylara takılmıyorlar ama bizimkiler tutturmuş saray saray diye her ülkede ki cumhurbaşkanı sarayda olacak ama benim cumhurbaşkanım Çankaya köşkü yeterli daha güzelini hak ediyor
Önce halk Selena. Ben her şeyin en kalitesizine layıksam kimseyi saraylara layık göremem. Çalışan, vergi ödeyen, emek harcayan insanlar karşılığını almadan huzur olmaz toplumda. İtibar; halkın refah seviyesiyle, eğitim durumuyla, üretme gücüyle olur. Sarayla uzaktan yakından ilgisi yoktur ülkenin itibarının.

Ama kemal Kılıçdaroğlu ndan bahsediyoruz Sinan Özen değil yada ne bilim Muharrem İnce değil kemal Kılıçdaroğlu diyoruz emin misiniz biraz düşünün bence

Neyi gördün Kemal kılıçdaroğlunun bir tane falsosunu söyle ama başımızdaki için ben binlerce sayarım

Benim ailem de depremzede ne yardımından bahsediyorsun gelen başka yardımları bile el koydular. 1 sene bana izin verin diyor bedavadan mı ev veriyor, o kadar yardım topladı kadar yardım geldi istese 1 kuruş almadan o yardımlarla ev verir depremzedelere. Nasıl olacak o insanlar o evi nasıl ödeyecekler hiç düşündün mü
Senin ailenin yardımlarına el mi koyuldu bunu devletin yaptığı ni mi söylüyorsun yalan söyleme kardeşim bir şeyi savun ama yalan yere savunma

Bu kadar dar açıdan düşünmeyin ya. Depremi Erdoğan yapmadı ama depremden sonra ölen çoğu insan Erdoğan yüzünden öldü! Yardıma gelmedikleri için öldüler!
O kadar yerde bina yıkımı varki her yere yetişmeleri mümkün değil bir evden bahsetmiyoruz bizzat depremzedelerden duydum haberlerde görünen den daha kötü bir şey dediler nasıl yetişsinler

X