Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Ne demeliyim 🤷‍♀️ Hdp masanın altından çıktı açık açık kim için oy kullanacaklarını söylediler. Bese hozat erdoğan kazanırsa iç savaş çıkar dedi daha ne olsun. Sizin görüşünüze saygı duyarım😌 benim için durum bu
hdp masanın altında da hüdapar masanın tam ortasında
Bunları konuşurken nasıl göremiyorsunuz durumu anlamış değilim

Bu nasıl saçma bir açıklama :olamaz:

"Sayın Cumhurbaşkanı'mızdan yana rekor bir destek olacak. İnsanların artık sabrı kalmamış. Yani 14 Mayıs'ta gidip o demokrasi şöleninde sandıklara tercihini yansıtacaklar ve inşallah Sayın Cumhurbaşkanı'mıza, Cumhur İttifakımızdan yana rekor bir destek verecekler. İstanbul'un, Türkiye'nin yeni ve şahlanış dönemini inşallah başlatacaklar. Bizim sahada gördüğümüz net şekilde böyle"...Hani siyasi darbe idi bir karar verin :işsiz:

"Sayın Cumhurbaşkanı'mızdan yana rekor bir destek olacak. İnsanların artık sabrı kalmamış. Yani 14 Mayıs'ta gidip o demokrasi şöleninde sandıklara tercihini yansıtacaklar ve inşallah Sayın Cumhurbaşkanı'mıza, Cumhur İttifakımızdan yana rekor bir destek verecekler. İstanbul'un, Türkiye'nin yeni ve şahlanış dönemini inşallah başlatacaklar. Bizim sahada gördüğümüz net şekilde böyle"...Hani siyasi darbe idi bir karar verin :işsiz:

Sabrı kalmamış derken?
İktidar başkası mıydı ki insanların sabrı tükendi de artık cumhur a oy verecek

Kk nun korumasının instasını aramaya geldim
Screenshot_20230430_161828_Instagram.jpg

Help

Yahu 20 yıldır bunlar hükümet değilmiş gibi neden konusuyorlar 😒😒

X