Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Biri kendisine anlatsın artık ama şu işi. Yetişkin bir erkeği kimse zorla evlendiremez. Hayır desin kurtulsun, bize neyi şikayet ediyor? Topuğuna sıktırma potansiyeli de var ama çekiniyor sanırım dedikodu olur diye 😬
Büyük ihtimalle çok tepki çeken bir konu bulduğunu düşünüp ben her gün bu konudan yürüyeyim dedi. Eşcinseller bile adam yerine koyup tepki göstermiyorlar ona :KK53: Ne diyo yaa bu diyorlardır.

Büyük ihtimalle çok tepki çeken bir konu bulduğunu düşünüp ben her gün bu konudan yürüyeyim dedi. Eşcinseller bile adam yerine koyup tepki göstermiyorlar ona :KK53: Ne diyo yaa bu diyorlardır.
Son iki hafta, birine alkol seccade birine lgbt birine Ayasofya birine terör birine iha siha togg görevi verilir. Sabahtan akşama kadar beyin yıkarlar.

Az önce babamın beni arayıp gidip chp ye oy vermeyeceksiniz dimi demesi benim susmam babamin iyi basınızdaki örtüyü cekip alsin da aklin basına gelir demesi ardından bu postu görmem..Bu ülkede neden takım tutar gibi parti tutuluyor anlamıyorum hala..Ailelerin bu tarz duygu sömürüsünü hic anlayamiyorum ben ileride kızıma bu tarz sömürü yapmayacağım

Yatıp kalkıp bundan bahsediyor bir derdi var ama anlayamadım :KK43:

Bu arada Seher Sultan, Soylu'yu görünce aklımızdan geçen şeylerin birkısmını sıralamış. Evet biz bu adamı görmek istemiyoruz. Evliliğe ve ilişkilere bakışı umrumda bile değil. Kendine saklasın fikirlerini.

Az önce babamın beni arayıp gidip chp ye oy vermeyeceksiniz dimi demesi benim susmam babamin iyi basınızdaki örtüyü cekip alsin da aklin basına gelir demesi ardından bu postu görmem..Bu ülkede neden takım tutar gibi parti tutuluyor anlamıyorum hala..Ailelerin bu tarz duygu sömürüsünü hic anlayamiyorum ben ileride kızıma bu tarz sömürü yapmayacağım
Oy hakkı bireyseldir
Kabine yalnız girersiniz ve vicdanınız ne istiyorsa gönlünüzden ne geçiyorsa sizin doğrunuz neyse ona göre oy verirsiniz.
Bi sokak röportajında görmüştüm bir amca eşini çekiştiriyor konuşmasın savunmasın CHP yi diye.
Özgürlük bu değil. Bazen bazı büyüklerimiz böyle sözler edebiliyor. Daha önce de yazmıştım. Benim annem de örtülü namazında, babam da namazında, ezelden beri CHP ye veriyoruz.anneme CHP vermesi gerektiğini eskiden söylerdi babam, biz karışmasına müsaade ettirmezdik.şimdi de iyi partiye vereceğim diyor mesela.
Umuyorum evlatlarımızın geleceğine yarar oylarımız olacak allahın izniyle 🌺☀️

Ben bu konuya ilk yazdığımda hdp yüzünden millet ittifakına oy vermem demiştim, o zaman bana o yok zaten dediniz. Bakin simdi destekliyorlar. Burada millet ittifakı diyenlerin mevcut düzenin değişmesi için oy vereceğini biliyorum o konudan bağımsız. Ama benden oy gelmeyecek, sanırım Sinan ogana oy vereceğim

Ben bu konuya ilk yazdığımda hdp yüzünden millet ittifakına oy vermem demiştim, o zaman bana o yok zaten dediniz. Bakin simdi destekliyorlar. Burada millet ittifakı diyenlerin mevcut düzenin değişmesi için oy vereceğini biliyorum o konudan bağımsız. Ama benden oy gelmeyecek, sanırım Sinan ogana oy vereceğim
Evet hdp hala yok ittifak ortağı olarak. Ama düzenin değişmesi için destekleyeceklerini söyledi. Tıpkı düzenden memnun olan bazı cemaatlerin cumhuru desteklemesi gibi yani. Hayırlısı olsun 🙏

X