Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Dalga gecmeden mantik çerçevesi icinde yazabilcek bir bilgi hazinen yok mu? Ciddi soruyorum! Hangi partiyi desteklersen destekle, oy seninnn, tercih senin..
Hepimiz arada esprisel yaklasiyoruz da, senin cevaplarin tumden sacma.
Sizin anlayacağınız dilden konuşuyorum canım normal konuşunca fikirlere saygınız yok o yüzden en iyisi böyle

Bilgi onda derya deniz de bizi beğenemedi bir türlü 🥲 Hıı hı cnm, tmm cnm, he cnm he... gibi sallıyor bizi. Sonra biz oturup sabaha kadar üzülüyoruz bizimle eğleniyor diye :KK42:
Iyi de normal bir cumle kuramayan biriyle neyi tartisiyorsunuz ki? Okurum, bakarim ve oradan cozerim onun zekasini. Parti marti olayi değil dediğim. Bu kisilere cevap vermek/vermemiz zoruma gidiyor açıkçasi.
Kim olursa olsun gelsin birikimiyle konussun. Mahalle ağızı dinleyecek değiliz burada. Bundan sonra bu tur yazanlara cevap vermeyeceğim. Kimse de vermezse, kendi kendilerine takilirlar. Ayni fikirde olmadigim insanin bile zekasi,yazisi beni etkilesin isterim şahsen. Hic birini göremiyorum bu uyede ve biri daha var o kiside!

Iyi de normal bir cumle kuramayan biriyle neyi tartisiyorsunuz ki? Okurum, bakarim ve oradan cozerim onun zekasini. Parti marti olayi değil dediğim. Bu kisilere cevap vermek/vermemiz zoruma gidiyor açıkçasi.
Kim olursa olsun gelsin birikimiyle konussun. Mahalle ağızı dinleyecek değiliz burada. Bundan sonra bu tur yazanlara cevap vermeyeceğim. Kimse de vermezse, kendi kendilerine takilirlar. Ayni fikirde olmadigim insanin bile zekasi,yazisi beni etkilesin isterim şahsen. Hic birini göremiyorum bu uyede ve biri daha var o kiside!
Aynı fikri geç, çok uç bir gericiliği ve kendi kendine şişmiş bir öz güveni var. Şimdi bir süre uzak kaldı ya sakin sakin, dalga geçmek amacıyla takılıyor. Hep öyle girer sayfaya. Biraz vakit geçirsin, tahammül sınırı zorlanıyor ve o eğlenen halinden eser kalmıyor vee :mapus:

Aynı fikri geç, çok uç bir gericiliği ve kendi kendine şişmiş bir öz güveni var. Şimdi bir süre uzak kaldı ya sakin sakin, dalga geçmek amacıyla takılıyor. Hep öyle girer sayfaya. Biraz vakit geçirsin, tahammül sınırı zorlanıyor ve o eğlenen halinden eser kalmıyor vee :mapus:
Bir lafa bakarimmm laf mi diyeeeeeee.:lülülü:

X