Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Onların kendini haklı zannetmesi ve bizim kesinlikle her zaman en haklı olmamız..

Müslümanlık en başta kul hakkı yememektir. tarafını seç yaparsan seçeriz insanları camiden de soğuttular onu da söyliyim insanlar camide siyaset dinlemek istemiyor ve sabırlarının sonuna geldi artık
Millete sukrededursun, bir saraydaki yemek davetlerine bakalim, bir de copten ekmek arayan vatandaşa.

Söyledikleri dünyadan elini eteğini çekmişlerin sözleri, yaptiklari dunyaya tapanlarin yaptiklari!

Millete sukrededursun, bir saraydaki yemek davetlerine bakalim, bir de copten ekmek arayan vatandaşa.

Söyledikleri dünyadan elini eteğini çekmişlerin sözleri, yaptiklari dunyaya tapanlarin yaptiklari!
Aaa itibardan tasarruf olmaz saraydaki yemek davetlerinden taviz veremeyiz lütfen.. şaka zannettim gece netten arattım saray kaç odalı diye 1150 odalıymış gerçekten. İroni sandım ya şakadır dedim iyi kalplimiyim enayi miyim anlayamıyorum artık

Halka açilacak orasi gider cekirdek citleriz

Ya secde ya şampanya diyorlar utanmadan. Her inanan onları takdir etmek ve onlara oy vermek zorunda çünkü. Asıl onlar ne yapacaklar 14 Mayıs gecesi. Bunu düşünsün önce
Alkol almayan,namaz kılan bir aileyiz.
O gece şükür namazı kılacağım.
Kurtulduğum için,doğmamış çocuğumun akıbeti için,tüm kadınlar,çocuklar,hayvanlar için.
Gidişlerini dört gözle beklediğim mültecilerin yaylana yaylana gelip,sallana sallana gidişleri için.Ahdım var.Çocuk sevindireceğim,şükür namazı da kılacağım.

Çok duygulandırdı beni yazdıklarınız.
Zaten sokak hayvanlarını besliyorum ama 15 mayıs sabahı kendi mıntıkam dışını da besleyeceğim.

Çok duygulandırdı beni yazdıklarınız.
Zaten sokak hayvanlarını besliyorum ama 15 mayıs sabahı kendi mıntıkam dışını da besleyeceğim.
Ben de aynısını düşünmüştüm yaa
Mevzuyu yine din'e bağlayıp namaz draması yapıyorlar,sıkıntı yok.Kapanacağım inşallah o secdeye.

Vallahi bende bilmiyorum üç defadir ceza alıyorum ilk tek gün sürdü sonra dört gün sürdü şimdi beş altı gün sürdü bende CHP'lilere söylenince ceza mi veriliyor acaba diye sorguladım

Sen bir gün yiyorsun beş altı gün mu yiyosun neyse bişey demicem direk ceza geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…