Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bir önceki banında bana terörist demişti kendisi, sayesinde ben de ban yedim

Ne çabuk unuttuk depremi, depremzedeleri Tv verilen konteynerlara şükür edenler gösterilirken gerçeklerin hiçte o kadar basit olmadığını…
Adıyaman’da depremde eşini ve 2 çocuğunu kaybeden baba kalan kızı ile kendini vurmuş. Baba yaşamını yitirmiş. Kızı yoğun bakımdaymış.
Bütün depremzelere psikolojik destek vermeleri, gözetim altında tutmaları gerekiyor. Biz hayatımızda en ufak sorun karşısında depresyona girerken bu insanların yaşamak istememesinden doğal bir şey yok.

Canım 20000 kazanan bir insan beş bine kiralık ev bul beşbin de elektrik için felan gitsin on bin sana kalır yanı 25bin kazanacak da 20bin eve verecek atmayın ya
Yazmayım yazmayım dedim tutamadım kendimi. Siz tam olarak hangi evrenden katılıyorsunuz foruma? 25.000 maaş alan insan o maaşı kenar mahalledeki esnaf lokantasında garsonluk yaparak mı kazanıyor zannediyorsunuz? O maaşı alan insanın işyeri zaten lüks semtte oluyor.

Bir de artık o 20 25 bin maaşlar da eridi, yani gözümüze çok gelen maaşlar artık eğitimli insanların yaşayabileceği standartları karşılamıyor. Şöyle ki Esenyurt’ta bile kiralar çok yüksek, 10 bin ortalama olarak. Artık insanlar kötü ilçelerin E5’e yakın olan düzgün bölgelerinden ev tutuyorlar. Bizim o bölgedeki kiracılarımız artık akademisyen, memur, polis, asker, mühendis, grafiker. Neden? Çünkü artık ortalama üstü maaşı olanlar bile kalburüstü yerlerde kira veremiyorlar.

Selena koskoca kadın olmuş, kocadan harçlık alıyor; para nasıl kazanılıyor veya evin bütçe idaresi nasıl olur bilmiyor. Kocası bir ay buna idareyi verse de dünya kaç bucak görse veya biraz da olsa çalışma deneyimi kazansa da nasıl para kazanılıyor anlasa. İnsanlara bol bol akıl dağıtıyor. Dünyadan haberi yok.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…