Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
niloya kimsenin hakkini yeme bende dahil bir cok kisi yazdi ..bir cok kisi kilicdaroglundan farkli aday beklentisi oldugunu yazdi ...

ve sadece erdogana karsi yine kk yi guclu gordukleri ve sistemin degismesi adina ona oy vereceklerini de yazdilar

ben tum yazilanlari okumuyorum ama bunlari okudum yani ..surekli burdasin ne zaman gelsem nasil okumazsin ve yazilmamis gibi davraniyorsun 🤷🏻‍♀️
Son zamanlarda yazılmadı, o konuda haklı. Ben de görmedim başları bilemem tabi, başlarda okumuyordum uğramıyordum buraya

Eklentiler

• 20230424_193546.jpg
    20230424_193546.jpg
    123 KB · Görüntüleme: 36
  • 20230424_193649.jpg
    20230424_193649.jpg
    115 KB · Görüntüleme: 37
  • 20230424_193700.jpg
    20230424_193700.jpg
    84,1 KB · Görüntüleme: 36
15 Temmuz’un mimarı, FETÖ’cü Mehmet Dişli’nin kardeşini Amsterdam’a kim büyükelçi yaptı Süleyman Bey; meclisteki araştırma önergeleri neden reddedildi?

Bunlara alıştık artık Allah’ın fettoşlarını her yere üst düzey yönetici yapıyorlar hâlâ. Fettoşçu olduğunu düşündüğüm birisini de vali yaptılar. Kurtuluş yok bu fettoş tayfasından galiba, ama mikrofona onlar şöyle terörist böyle terörist diyorlar. Bu fettoşa inanan, destek olan kim varsa boydan kolum girsin hepsinden nefret ediyorum, düşündükçe geriliyorum. Suriyelisi, bilmem nesi fetöcüsü, menzilci Süleymancı bir kurtulsak artık yeter

“Zürriyetsiz” “Morg bekçisi” “Vatan haini terörist” “Kadın mıdır, kız mıdır?” “Bir çocuk yetmez, bas gaza” “Makyaj yapan kadının kaportası bozuktur” “Kelle” “Nankörler” “Dilini koparırız” “Çürük” “Sürtük” “İllet” “Zillet” "Dur bakalım, bunlar daha iyi günlerin" "Kanırta kanırta"... Ve benzeri lafları bir daha duymak istemiyorsan… Düşün, taşın, vicdanına danış… Oyunu ona göre kullan..!

Anam neler neler demiş bize bazılarını unutmuşum :olamaz:

Sanki YSK, Anayasa Mahkemesi’ni takıyor. Mühürsüz oyları kabul etmesi dün gibi aklımda, sandık görevlisi olup; oyları korumak için kendimi paralamıştım.

Son düzenleme:
“Zürriyetsiz” “Morg bekçisi” “Vatan haini terörist” “Kadın mıdır, kız mıdır?” “Bir çocuk yetmez, bas gaza” “Makyaj yapan kadının kaportası bozuktur” “Kelle” “Nankörler” “Dilini koparırız” “Çürük” “Sürtük” “İllet” “Zillet” "Dur bakalım, bunlar daha iyi günlerin" "Kanırta kanırta"... Ve benzeri lafları bir daha duymak istemiyorsan… Düşün, taşın, vicdanına danış… Oyunu ona göre kullan..!

Anam neler neler demiş bize bazılarını unutmuşum :olamaz:
Kadın mıdır,kız mıdır...😡😡😡😡😡

Aday belli, seçim pusulaları da hazır. Neden yazılsın ki? Şu saatten sonra aday konuşmanın anlamı yok bence.
Ben o kısmı tartışmadım üye başka aday konuşuldu demiş, ben de son zamanlarda görmedim dedim

Ben o kısmı tartışmadım üye başka aday konuşuldu demiş, ben de son zamanlarda görmedim dedim
Başlarda çok karşı çıkan oldu. Başından beri konuyu takip eden biri olarak yazıyorum. Ben en başından beri KIlıçdaroğlu dedim mesela sebebini de defalarca yazdım... Sizin mesajınız üzerinden açıklama yaptım sadece aday belli konuşmanın artık anlamı yok diye. Sakın yanlış anlamayın :)

Bu konuda size sonuna kadar katılıyorum ben zaten bu hükümetin yaptığı yanlışlar arasına feto durumunu yazdım arka sayfaları okudunuz mu bilmiyorum

Çok fazla masum var kurunun yanında yaşta yandı parası olanlar kacti olan yine mazluma oldu

Hiç ilgisi bile olmayanlar şuan hapiste ne diyeyim haklisiniz
Olaya objektif bir şekilde baktığınız için teşekkür ederim 🥰 hakkımızda hayırlısı olsun inşallah bu ülke için en iyi olan gelir

Bunlara alıştık artık Allah’ın fettoşlarını her yere üst düzey yönetici yapıyorlar hâlâ. Fettoşçu olduğunu düşündüğüm birisini de vali yaptılar. Kurtuluş yok bu fettoş tayfasından galiba, ama mikrofona onlar şöyle terörist böyle terörist diyorlar. Bu fettoşa inanan, destek olan kim varsa boydan kolum girsin hepsinden nefret ediyorum, düşündükçe geriliyorum. Suriyelisi, bilmem nesi fetöcüsü, menzilci Süleymancı bir kurtulsak artık yeter
Haşmetli hatun, en sevdiğim…

Gülerek paylaşmasından belli
Heyecan yapmış
Elleri titremiş
Koşa koşa burada " bunu dediiiii" diye paylaşmaya gelmiş
Sanmam yaa o kadar da değildir onunda komiğine gitmiştir, ben o kutucukları göremiyorum nedense. Bazen mesajlarda bol bol kutucuk oluyor gülmüş mü oluyor o zaman.

X