Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Sizin kafanız mı güzellll Amerikadan bahsediyorsunuz dünya gücünden bahsediyorsunuz ikinci dünya savaşı sonrası bakın yıllar öncesinden bahsediyorum savaştan zarar görmüş olan ülkelere yaptığı para yardımını biliyor musunuz? Amerika ile Türkiye kıyaslama bravo size alıntı yapmazsanız artık sevinirim bilgileriniz kıyaslama ve karşılaştırmaya uygun olmalı ki dikkate ve kaale alayım
Niloya tarafsızım diyosun ama habire akpci gibi konusuyosun seni çözemedim cidden

Ben bu İnce muhabbetini görmemişim. Bu kadar seveni var, aday da zaten. Millet İttifakı onu aday çıkarmadı diye niye dertlendiniz ki? İttifakın adayı olsa oy vermezdiniz, şimdi verebilirsiniz bence. Pusulada hemen reisin yanında duruyor.
Bu başlık herkesin yorumuna açık siz farklı görüşler görünce dertlenmeyin,biz rahatız rahatsız olanları da anlıyoruz herşey bir yürüyen merdivene bakıyor , doğru bineni ayırt etmek bizim tarafımızdan o kadar kolay ki....

Bu başlık herkesin yorumuna açık siz farklı görüşler görünce dertlenmeyin,biz rahatız rahatsız olanları da anlıyoruz herşey bir yürüyen merdivene bakıyor , doğru bineni ayırt etmek bizim tarafımızdan o kadar kolay ki....
Muharrem İnce'yi destekliyor musunuz? Anlayamadım.

Yaaaa tabi kıyamıyorsunuz o Hızır aleyhisselam soyundan geliyormuş bu saçma görseller ne ki....

Videosu da var :KK66:

Son düzenleme:
X