Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Hiçbiriniz alınmayın ama ben pek öyle düşünemiyorum, akpli chpli veya diğer partili üyelerin geneli diyemem, genellersem çok büyük haksızlık yapmış olurum ama bir kısmı holigan gibi kendini çok kaptırıyor, eski seçimlerde öyle yazılara şahit oldum ki, artık adres ver geliyorum‘a dönmüştü kavgalar, hakaretlerin haddi hesabı yoktu, günlerce sabahladığım oldu topikte, o kadar sık kıyamet kopuyordu, biri rapor edilse öbürü edilmese, kazayla bizde görmesek fark etmesek, bir de biz nasipleniyorduk hakaretlerden 😂
Bu sefer ki seçim topiği biraz daha sakin daha iyi gidiyor, seçime 1 gün kala ve seçim günü ne olur bilemem tabii.
Bazı istisnalar vardır belki ama dediğim gibi anonim olmanın verdiği rahatlıkla yüz yüze gelmek farklıdır.

Bence şuan herkes anonim olduğu için böyle rahatça yazabiliyor. Karşı karıya gelsek çok daha kibar bir ortam olurdu diye düşünüyorum. En azından düşünmek istiyorum.
Hiçbiriniz alınmayın ama ben pek öyle düşünemiyorum, akpli chpli veya diğer partili üyelerin geneli diyemem, genellersem çok büyük haksızlık yapmış olurum ama bir kısmı holigan gibi kendini çok kaptırıyor, eski seçimlerde öyle yazılara şahit oldum ki, artık adres ver geliyorum‘a dönmüştü kavgalar, hakaretlerin haddi hesabı yoktu, günlerce sabahladığım oldu topikte, o kadar sık kıyamet kopuyordu, biri rapor edilse öbürü edilmese, kazayla bizde görmesek fark etmesek, bir de biz nasipleniyorduk hakaretlerden 😂
Bu sefer ki seçim topiği biraz daha sakin daha iyi gidiyor, seçime 1 gün kala ve seçim günü ne olur bilemem tabii.
Valla bende ne yalan diyeyim aynen Mune abla gibi düşünüyorum 👍😊şimdi kelimelerle dövüyoruz birbirimizi laf sokuyoruz dalgalar geçilip ezikliyoruz 😔
Bide karşılıklı olursa burası cennet mahallesine döner 🤣🤣

Mesela arkadaşa geçen de yazdım kendisine teşekkür de ettim ve cidden samimiydim teşekkürüm de kendisi sürekli burda ve sürekli yazıyor maşallah sosyal medyada ne varsa burda paylaşıyor

ben arada girip yazıyorum farklı düşüncedeyiz ama tartışma hep derim usulüne ve adabına göre olunca daha güzel oluyor 😇

Arkadaş noegthy noegthy cidden karşılıklı alıntı yapıyoruz ve saygılı ve cidden seviyeli oluyor
Hanı düşünce farklı olsa dahi arada öfke fanatiklik yada kavgacı tavır olmayınca konu akıp gidiyor

Bir tadi oluyor ... ama kavga olunca ortam nefrete kine öfkeye dönüyor i😔ste o zaman bide karşılıklı olursa

Girgiriye de bir sahne vardı bilmem hatırlarmısınız
Karakola düşmüşlerdi kavga sebebiyle 🤣🤣🤣

Perihan kutman

Gomserim ben nazik kibar soylu bir gadinim derken birden kavga kopmuştu küfürler havada 🤣🤣🤣🤣

Hahha aynen öyle şeyler yaşanır böylesi daha iyi gibi 👍👍

Son düzenleme:
Valla bende ne yalan diyeyim aynen Mune abla gibi düşünüyorum 👍😊şimdi kelimelerle dövüyoruz birbirimizi laf sokuyoruz dalgalar geçilip ezikliyoruz 😔

Mesela arkadaşa geçen de yazdım kendisine teşekkür de ettim ve cidden samimiydim teşekkürüm de kendisi sürekli burda ve sürekli yazıyor maşallah sosyal medyada ne varsa burda paylaşıyor

ben arada girip yazıyorum farklı düşüncedeyiz ama tartışma hep derim usulüne ve adabına göre olunca daha güzel oluyor 😇

Arkadaş noegthy noegthy cidden karşılıklı alıntı yapıyoruz ve saygılı ve cidden seviyeli oluyor
Hanı düşünce farklı olsa dahi arada öfke fanatiklik yada kavgacı tavır olmayınca konu akıp gidiyor

Bir tadi oluyor ... ama kavga olunca ortam nefrete kine öfkeye dönüyor i😔ste o zaman bide karşılıklı olursa

Gomserim ben nazik kibar soylu bir gadinim derken birden kavga kopmuştu küfürler havada 🤣🤣🤣🤣

Burada bir kaç kişi var farklı görüşte olup da saygı duyduğum..

Bazı istisnalar vardır belki ama dediğim gibi anonim olmanın verdiği rahatlıkla yüz yüze gelmek farklıdır.
Beni burada herkes zekasıyla, sözleriyle ezebilir amaa 🙄 Yok yok, diğer türlü de ezer 🥲 Hayatımda hiç fiziksel bir kavgaya girmedim. Kimse adres falan istemesin, direkt polis çağırırım 🤨

Perihan kutman

:KK36:

Bir şey merak ediyorum TRT, Ahaber falan buralarda Kılıçdaroğlunun seçim vaatleri videoları yayınlanıyor mu ? Mitingleri falan?

Erdoğan az önce Kılıçdaroğlu için " Bir kaç keçi versek kaybeder gelir kaldı ki devlet yönetecek" dedi.. 🤣🤣
Demiştir :işsiz: İnanırım. Ağzından çıkan her şeyi gerçek zanneden insanlar bulunca durmuyor, bayılıyor böyle konuşamaya...Üslup önemli diye boşuna demiyoruz. Bu yaşa kadar öğrenemedi bundan sonrası içinde hiç umudum yok :KK43:

X