Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Mesela bak benim siyasi bir görüşüm yok körü körüne bir siyasi görüşe sahip değilim oy vereceksem aylar öncesinden bakarım okurum artıları eksileri neler benim cebime ne giriyor ne çıkıyor toplumdaki suç oranları ve verilen cezalar özgürlük anlayışı eğitim gelecek nesiller için ülkeye ne gibi değerler katılmış topluma neler kazandırılmış dönem dönem geçmişe baktığımızda da bu tür zamlar olmuş yazar kasa atmışlar dükkan sahipleri geçmişte mevcut seçilmiş iktidar zamlar için ne yapmış bana mahallemde ne hizmet vermiş bir sorunum için ulaştığımda çözüme kavuşmuş mu çocuklarımızın sosyal kültürel bilimsel faaliyetlere katılım oranına bakarım sadece gıdaya gelen zamları baz almam kar zarar oranı yapmak lazım
:olamaz:

iste bunlar sarsila sarsila hazirlanilan ve arkasina dombra konulan tiktok videolarinin eseri niloyacim 🤷🏻‍♀️
Tiktok kullanmıyorum Facebook da sadece instagramım var defalarca kez öyle arka fonda müzikli olarak izlemedim sadece o oturumda Erdoğan'ın One Minute dediği zaman izledim ve ondan sonra da Birleşmiş Milletlere Natoya Avrupa Birliğine çektiği restler ezik durmayışı benim baz aldığım tek nokta diyebilirim

Adam kaç kere Erdoğana karşı seçime girdi ve kaybetti biraz geçmişten ders çıkarmak gerekmez mi
Onu tahttan indirmek için ne yapmak lazım
benim yazdiigimin cvp i bu mu simdi ..demiyorlae soylemiyorlar diyorsunuz gecmis sayfada bunlar yazildi diyorum 🙈

Hatırlamadığınıza da şaşırmadım genel olarak deyip tek isim verememek🤦‍♀️
Nasıl tek isim vereyim ben o kadar zeki bir insan değilim siz de taratıp okuyun yani niye yalan atma gereği duyayım ki okuduğumu paylaşıyorum yani yalan atsam elime ne geçecek yapmayın Allah aşkına

Tiktok kullanmıyorum Facebook da sadece instagramım var defalarca kez öyle arka fonda müzikli olarak izlemedim sadece o oturumda Erdoğan'ın One Minute dediği zaman izledim ve ondan sonra da Birleşmiş Milletlere Natoya Avrupa Birliğine çektiği restler ezik durmayışı benim baz aldığım tek nokta diyebilirim
Rahip için ne diyorsunuz Niloya Hanım?

Nasıl tek isim vereyim ben o kadar zeki bir insan değilim siz de taratıp okuyun yani niye yalan atma gereği duyayım ki okuduğumu paylaşıyorum yani yalan atsam elime ne geçecek yapmayın Allah aşkına
Ee siz de hiçbir şeye cevap veremiyorsunuz.
Kesin konuşuyorsunuz hangi Avrupalı bu anlamadık diyorum,basın diyorsunuz.
Hangi basın diyoruz ee hatırlayamadım şimdi geneli diyorsunuz.
Ee hatırlayamadığınız şey hakkında niye kesin konuşuyorsunuz?

Ee siz de hiçbir şeye cevap veremiyorsunuz.
Kesin konuşuyorsunuz hangi Avrupalı bu anlamadık diyorum,basın diyorsunuz.
Hangi basın diyoruz ee hatırlayamadım şimdi geneli diyorsunuz.
Ee hatırlayamadığınız şey hakkında niye kesin konuşuyorsunuz?
Googledan taratın Avrupa basınında Kemal Kılıçdaroğlu adaylığı diye açın hepsini okuyun üşenmeyin her şey armut piş önüme düş değil yani püfff

Googledan taratın Avrupa basınında Kemal Kılıçdaroğlu adaylığı diye açın hepsini okuyun üşenmeyin her şey armut piş önüme düş değil yani püfff
Ee siz neden bana hangi rahip bilgim yok diye soruyorsunuz🤦‍♀️
Çok biliyormuşsunuz bak kendiniz arasanız ya mesela.
Neyse yoruldum cevapsız cümlelerinizle yazın gitsin siz ben yoruldum artık size iyi geceler

Nasıl yani?
Hami rahip vardı iade etmeyeceğiz,vermeyeceğiz dediler az bir zaman geçti verdiler ya.
O kadar Avrupa basını takip edip nasıl bilginiz olmaz?
Sürekli Avrupa basınını takip etmiyorum yılın 12 ayı sürekli her gün haber okumuyorum takdir edersiniz ki ben gazateci değilim ayrıca ben de bir insanım benim de kendime göre sorunlarım olup sürekli gündemi takip edemem kaçırdığım şeyler de olabilir hayat siyaset ve devlet gündeminden ibaret değil insan olarak kendi gündemimiz de var değil mi?

😄😄 bir siyasi görüşüm var, ama olmasaydı bu mizahı güçlü kadınların bir bildiği vardır diyip siyasi görüşümü oluştururdum, sadece zeki insanlar iyi mizah yapar 👏
Onur duyarız mizah anlayışımızın olmasından ama işte laf sokuyor diye göz ardı ediliyoruz. Sanki kadınlar için, çocuklar için kötü bir şey istiyormuşuz gibi 🤷🏻‍♀️ Derdimiz belli. Tanzimat Dönemine döndük burada: Eşitlik, özgürlük, adalet. Fransız Devrimiyle yayılmıştı halbuki bu kavramlar, 18. yy. Hâlâ Nutella istemem diyor, soğan ekmek yerim diyor, yeni mahsul diyor, soğan ucuzlayacak diyor...

Son düzenleme:
Herhangi bir bilginiz olmadığına da çok eminim.
Geçen de cevap veremeyince aynı cümlelerle ee armut piş yapmayın araştırın dediniz.
Cevabı olan insan söyler zaten bilgilendirmek iyidir ya çünkü.
Neyse yine de iyisiniz siz.
Samimi geliyorsunuz bana.

X