Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Müslüman kesim İslam lideri diyor. Diğer kesimler de ülke için yaptığı hizmetlerden bahsediyor. Mesela Sırp arkadaşım var, Erdoğan'ın Türkiye'ye çok şey kattığını düşünüyorum diyor.
Eleştiren sevmeyen de var. Ama Kılıçdaroğlu adını daha önce duyan bilen var mıdır Avrupa’da bilmiyorum 😂
İçini yaşayan bilir. Ebette Erdoğan'ın hataları olmuştur oluyordur..
Benim Tayyip Erdoğan'da en sevdiğim şey şu oldu "One Minute" oooppsss orada duracaksın deyip bir başka ülkenin liderine isterse bu Amerika olsun ülkemiz adına otoritesini koruyor bu çok hoşuma gidiyor mesela

Evet bu herkes için sorun olmaya başladı bu kadar şehir içlerine sokulmamaliydilar
Savaştan kaçtılar çoluk çocuk perisan üzülüyorsun sonuçta 15 temmuzda kafana bomba atılması ne demek anladık
Temizlenen bölgelere göndermeler başlanmalı buna da bir çözüm bulunmalı en azından büyük şehirlere sokulmamali büyük şehirler kendi yüklerini kaldıramıyor daha
Kiralık ev bulunmama örneği

Yani haber siteleri derken mesela hangi siteler?
Hala anlamadım.
Avrupadaki haber siteleri görmezden mi geliyor Kkyı?
O da ilginç geldi bana dış güçler diyorsunuz ya.
Hala anlamadım
Siteyi hatırlamıyorum genel olarak tüm Avrupa basını ne diyor diye baktım evet Kılıçdaroğlu için seçimi kazanabilme olasılığını sadece depremin artı sağlayacağı görüşündeler

Siyaset hiç sanıldığı gibi de değil işte aylardır bir tane bile aday çıkaramamış olmak en sonunda birden şak diye Kılıçdaroğlu ben inanmıyorum arkasında başka şeyler var
6 li masada kimsenin desteklemeliyiz birinin aday olmak için direnmesi ve bunu başarmasi acaba arkada kimler var dedirtiyor bence chp de ondan daha iyi aklı başında insanlar var

Kilicdaroglunun aday olmasına akp daha çok sevindi bence
Neden kilicdaroglu acaba
Tam olarak çok doğru bir tespit, resmen işi kolaylaştı Ak Parti'nin ...
Ben şahsen Mansur Yavaş veya Meral Akşener bunların adaylığı çok güçlü gelebilir dedim öyle olacaktı zaten..

Tam olarak çok doğru bir tespit, resmen işi kolaylaştı Ak Parti'nin ...
Ben şahsen Mansur Yavaş veya Meral Akşener bunların adaylığı çok güçlü gelebilir dedim öyle olacaktı zaten..
Valla muharrem ince chp de kalıp o aday olsaydı şansları daha çoktu
Adamı dinliyorum arada hak verdiğim oluyor adam doğru söylüyor diyorum ama K.K yi dinlemeye bile tahammul edemiyorum

X