Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Yok ama işte AKP yi tam bir dinci olarak gösteriyorlar
Bizi ilgilendirmez dinci veya değil ne demişler herkesin fatihası kendine, bize çalmayan dürüst adaletli işleyen sistem lazım, 20 yıl öncesine gidebilmemiz için 50 yıl ileri gitmemiz lazım, çok fena harcadılar bizi.

😄😄 bir siyasi görüşüm var, ama olmasaydı bu mizahı güçlü kadınların bir bildiği vardır diyip siyasi görüşümü oluştururdum, sadece zeki insanlar iyi mizah yapar 👏
Mesela bak benim siyasi bir görüşüm yok körü körüne bir siyasi görüşe sahip değilim oy vereceksem aylar öncesinden bakarım okurum artıları eksileri neler benim cebime ne giriyor ne çıkıyor toplumdaki suç oranları ve verilen cezalar özgürlük anlayışı eğitim gelecek nesiller için ülkeye ne gibi değerler katılmış topluma neler kazandırılmış dönem dönem geçmişe baktığımızda da bu tür zamlar olmuş yazar kasa atmışlar dükkan sahipleri geçmişte mevcut seçilmiş iktidar zamlar için ne yapmış bana mahallemde ne hizmet vermiş bir sorunum için ulaştığımda çözüme kavuşmuş mu çocuklarımızın sosyal kültürel bilimsel faaliyetlere katılım oranına bakarım sadece gıdaya gelen zamları baz almam kar zarar oranı yapmak lazım

Valla muharrem ince chp de kalıp o aday olsaydı şansları daha çoktu
Adamı dinliyorum arada hak verdiğim oluyor adam doğru söylüyor diyorum ama K.K yi dinlemeye bile tahammul edemiyorum
Zaten Muharrem İnce onların oyunu çok bölecek göreceksiniz aslında İnce anlaşma taraftarıydı onlarla ama en son onun kapısına gittiler çünkü Kılıçdaroğlu onu istemiyordu formaliteden gitti zaten

Adamı dinliyorum arada hak verdiğim oluyor adam doğru söylüyor diyorum ama K.K yi dinlemeye bile tahammul edemiyorum
Muharrem İnce masaya katılmayıp oyları böldüğü için şu an nefret ediyor çoğu Ondan.. Ama eğer CHP adayı olsaydı daha çok oy toplardı.

Muharrem İnce en az yüzde 10 şu anda ,kendi başına çıkmış çevresinde toplamda sayılı kişiler, sosyal medya üzerinden inanılmaz bir kitlesi var bence...
Ya cidden olmamış K.K adaylığı yani merak ediyorum burada sabahtan akşama millet ittifakı lehine online olanlar sizin fikirlerinizi almak istiyorum.. doğruya doğru demek ister misiniz...

Bizi ilgilendirmez dinci veya değil ne demişler herkesin fatihası kendine, bize çalmayan dürüst adaletli işleyen sistem lazım, 20 yıl öncesine gidebilmemiz için 50 yıl ileri gitmemiz lazım, çok fena harcadılar bizi.
Zaten ne olduysa Abdullah Gül gittikten sonra oldu şu yanlışlar da var bazı önemli şahsiyetler kaybedildi

Muharrem İnce en az yüzde 10 şu anda ,kendi başına çıkmış çevresinde toplamda sayılı kişiler, sosyal medya üzerinden inanılmaz bir kitlesi var bence...
Ya cidden olmamış K.K adaylığı yani merak ediyorum burada sabahtan akşama millet ittifakı lehine online olanlar sizin fikirlerinizi almak istiyorum.. doğruya doğru demek ister misiniz...
Yok doğruya doğru demezler onu bir kere geçeceksin 🤣birçok insan belki milyonlar Kılıçdaroğlu'nun aday olmasının yanlış olduğunu söylerken ben burada böyle bir şey duymadım

Mesela bak benim siyasi bir görüşüm yok körü körüne bir siyasi görüşe sahip değilim oy vereceksem aylar öncesinden bakarım okurum artıları eksileri neler benim cebime ne giriyor ne çıkıyor toplumdaki suç oranları ve verilen cezalar özgürlük anlayışı eğitim gelecek nesiller için ülkeye ne gibi değerler katılmış topluma neler kazandırılmış dönem dönem geçmişe baktığımızda da bu tür zamlar olmuş yazar kasa atmışlar dükkan sahipleri geçmişte mevcut seçilmiş iktidar zamlar için ne yapmış bana mahallemde ne hizmet vermiş bir sorunum için ulaştığımda çözüme kavuşmuş mu çocuklarımızın sosyal kültürel bilimsel faaliyetlere katılım oranına bakarım sadece gıdaya gelen zamları baz almam kar zarar oranı yapmak lazım
Geçmişte de zam olmuştur da bu tür de olmamıştır, peynir kutusu bitene kadar zam geliyor yenisini zamlı fiyattan alıyoruz ne ucuz ne pahalı anlayamıyoruz aptal gibi olduk artık kasada ne derlerse ok diyip basıyorum kartı tavuğu yanlış fiyattan aldım sanıp geri dönmüştüm zamların başında artık alıştım tatava yapmıyorum basıp geçiyorum, bu denli rezil olmadık ben 33 yaşındayım zamların bu denli güncellendiği bi zaman hatırlamıyorum

Yok doğruya doğru demezler onu bir kere geçeceksin 🤣birçok insan belki milyonlar Kılıçdaroğlu'nun aday olmasının yanlış olduğunu söylerken ben burada böyle bir şey duymadım
niloya kimsenin hakkini yeme bende dahil bir cok kisi yazdi ..bir cok kisi kilicdaroglundan farkli aday beklentisi oldugunu yazdi ...

ve sadece erdogana karsi yine kk yi guclu gordukleri ve sistemin degismesi adina ona oy vereceklerini de yazdilar

ben tum yazilanlari okumuyorum ama bunlari okudum yani ..surekli burdasin ne zaman gelsem nasil okumazsin ve yazilmamis gibi davraniyorsun 🤷🏻‍♀️

Bu kadar da secmene zulmedilmezki adamlar chpnin hatırına kilicdarogluna oy verecekler

Benim Tayyip Erdoğan'da en sevdiğim şey şu oldu "One Minute" oooppsss orada duracaksın deyip bir başka ülkenin liderine isterse bu Amerika olsun ülkemiz adına otoritesini koruyor bu çok hoşuma gidiyor mesela
iste bunlar sarsila sarsila hazirlanilan ve arkasina dombra konulan tiktok videolarinin eseri niloyacim 🤷🏻‍♀️

niloya kimsenin hakkini yeme bende dahil bir cok kisi yazdi ..bir cok kisi kilicdaroglundan farkli aday beklentisi oldugunu yazdi ...

ve sadece erdogana karsi yine kk yi guclu gordukleri ve sistemin degismesi adina ona oy vereceklerini de yazdilar

ben tum yazilanlari okumuyorum ama bunlari okudum yani ..surekli burdasin ne zaman gelsem nasil okumazsin ve yazilmamis gibi davraniyorsun 🤷🏻‍♀️
Adam kaç kere Erdoğana karşı seçime girdi ve kaybetti biraz geçmişten ders çıkarmak gerekmez mi
Onu tahttan indirmek için ne yapmak lazım

Bu kadar da secmene zulmedilmezki adamlar chpnin hatırına kilicdarogluna oy verecekler
Öyle zaten Erdoğan'ın nasıl kemik bir kitlesi varsa aynı şekilde CHP nin de var kim gelirse gelsin iktidar istediği kadar hizmet versin Chp ye atarlar bizim köyümüz öyle işte hizmet alır ama sandıktan CHP çıkar eşimin köyünde hizmet yoktur yine CHP çıkar bunlar tamamen kemik kitleye bakıyor

X