Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Birçok yorumunuza rast geldim.Ben sizinle tartışmam,muhatap olmak da istemem.

Bir kere,tek bir kere yanlışa yanlış diyemeyen kesimdensiniz.

İyi forumlar.
Demek ki işinize geleni görüp gelmeyeni görmediniz. Benim gözümdeki belli kesimdensiniz Siz de..
Ben genelde muhatap olmak istemediklerime cevap dahi yazmıyorum.
Ama utandım dediniz ya daha da utanç verici olanları var üzülmeyin diye paylaştım 😅
İyi dileğiniz için Teşekkürler. Bilmukabele

Bu çok tehlikeli. Düşündürücü. Çocukların ellerine parti bayrakları değil,Türk bayrakları verilmeli. Çocukların dilinde bunlar olmamalı.
Bu videoyu hele ki 23 Nisan'da görmemeliydik.😔

İstismar etmedikleri ne kaldı ki? Dini istismar ettiler, çocuklarımızı istismar ettiler, propagandalarıyla zehirlediler. Çocuklarımıza dinden, siyasetten bağımsız, öncelikle insan olmanın gereklilikleri öğretmeliyiz. Parklarda oynaması gereken çocuklara papağan gibi neler öğretilmiş.

Gafları hiç umurumda değil herkes yapabilir. En azından Cumhurbaşkanı gibi Akp daha ortada yokken kurulmuş üniversiteleri, havaalanlarını...Biz yaptık bizzz...diyerek halka yalan söylemiyor. Biz yokken buzdolabı yoktu, yol yoktu, köprü yoktu, ambulans yoktu....gibi saçma sapan da konuşmuyor. Buraya atılan çoğu video kesik kesik montajlanmış anlaması çok zor değil, bazılarını zaten orijinalini izlemiş olduğumuz için montajı anında anlıyoruz mesela, gülüp geçmemizin sebebi o. Meydanlarda mitinglerde tek yaptığı muhalefete karşı insanları kışkırtmak, birleştirici bir dili yok. Kin kusuyor sürekli. Muhalefetteymiş gibi vaat veriyor kimse de sorgulamıyor neden seçimi bekliyorsun şimdi yapmıyorsun diye. Uzun uzun yazmayacağım zamanında PKK ile açılım yaptığını, Fetö ye ne istediyse verdiğini, imar affını çıkardığını, mülakatlarla hak edenlerin yerine kendi yandaşlarına kadro verdiğini, Atatürk diyorsunuz ya hani, Atatürk ün özellikle komşularınızın iç işlerine karışmayın, Ortadoğu ya bulaşmayın demesine rağmen Suriyenin iç işlerine karışıp ülkemize milyonlarca mülteciyi doldurduğunu hepimiz biliyoruz da... İşte bazılarının işine gelmiyor, her şeyi yapan her türlü yetki iktidardayken hala çıkıp muhalefet ne yaptı gibi saçma bir soru sorabiliyoruz...
...

Tabi onun için günlerce ibb nin önünde insanlar işten çıkarıldığı için toplanıp miting yaptılar insanların ekmeği ile oynadı ne kadar hdp li varsa ibb ye doldurdu

Demek ki işinize geleni görüp gelmeyeni görmediniz. Benim gözümdeki belli kesimdensiniz Siz de..
Ben genelde muhatap olmak istemediklerime cevap dahi yazmıyorum.
Ama utandım dediniz ya daha da utanç verici olanları var üzülmeyin diye paylaştım 😅
İyi dileğiniz için Teşekkürler. Bilmukabele
Utanç da yerine göre erdemdir. Tavsiye ederim.
Evvela sorgulamak ile başlayabilirsiniz. Doğru sorular ile öyle bir girdaba girersiniz ki şak diye copy paste yapmaya fırsatınız olamaz.

Kulüpte de reel çevremde beni bilen bilir.İspat çabam yok,hiçbir zaman "işine geldiği gibi" davranan,yazan olmadım.

Ha içiniz rahat etsin son olarak şunu söyleyim İstiklal Marşı'nı yanlış okumayı geçin bakarak okuyan,karıştıran herkese tepkim var. Kemal Bey'de yanlış o konuda herkes de.

Yanlışa yanlış diyebildim bakın😇
Kendimi fazla kaptırıp sinirlenip ban yiyorum,bu sebeple uzaktan takip ediyorum.Fikir tartışmasına yine girerim no problem. hdp,akp hangi görüş olursa olsun. Ama sizinle değil.Umarım anlatabilmişimdir.Yorumlamazsanız sevineceğim.

İyi bayramlar.

Oy verme yaşındaki yetişkinler olarak siyaset konuşuyorsunuz ama çocuk gibi yazışıyorsunuz, her siyasi lider dil sürçmesi yaşıyor, bu eskiden beri böyle, Tansu Hanım Allah’ı size emanet ediyorum demişti mesela veya Devlet bey analarınızın memeleri diye bir cümle kurup bir türlü toparlayamamıştı, Cumhurbaşkanının da bir sürü dil sürçmesi var, İstanbul seçimlerinin yenilenmesiyle ilgili bir konuşmasında👉 halk da anlamadan dinlemeden yuhalıyor, bunu da biraz sorgulamamız lazım neyse, yani bunları mı siyaset diye konuşuyorsunuz, ben hepsine gülüp geçiyorum dil sürçmesi sonuçta, üstünde durulacak meseleler değil, ki sanki ülkenin tüm meselesi birinin yanlışlıkla alçak demesi diğerinin analarınızın memeleri demesi mi?

Bu dil sürçmelerini iktidarıyla muhalefetiyle siyasilerde gündem yapıp size sunuyorsa, sizde dikkate alıyorsanız biz ülkece siyasi anlamda hiç gelişememişiz demektir.

Ayrıca hayırdır birbirinizin inancını mı sorguluyorsunuz?

Dileyen dilediği dine, mezhebe inanır ya da hiçbir din mezhebe bağlı olmaz, bu ülkenin anayasasında inanç özgürlüğü diye bir madde var, her vatandaş inanç özgürlüğüne sahip ve kimse kimseye hangi dine inandığını söylemek ispatlamak zorunda değil.

Rica ediyorum üsluplarınıza, ne yazdığınıza dikkat ederek yazın.

Son düzenleme:
RTE'ye tutkunluk hangi boyutta ?
Bir sürü video atardım da banlanmak istemiyorum RTE nin herseyi olmak isteyen mı ararsın 🙈 evlatlarım ömrümden alsın Allah size versin diyen mı ararsın .

Karşımdaki kim olursa olsun evladimin ömrü evladimda kalsın diye dua ederim ben

Dua etme boyutları bile farklı

Bir sürü video atardım da banlanmak istemiyorum RTE nin herseyi olmak isteyen mı ararsın 🙈 evlatlarım ömrümden alsın Allah size versin diyen mı ararsın .

Karşımdaki kim olursa olsun evladimin ömrü evladimda kalsın diye dua ederim ben

Dua etme boyutları bile farklı
Onlar istisna.. Evdeki kocasının gözünü gönlünü doyurmayıp Erdoğan'ın bi yerlerinin kılı olmaya aday olanları Allah yerine yakıştırsın.
Beni tanıyorsun. Onlarla bir tutma.
İğrenç bir zihniyet onlardaki..

Bir de 2019 da dolar 10 TL olacak enflasyon %30 olacak videosu var ikiyle çarpıp üçe katlamışlar maşAllah 🙄

X