Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
1500x1500_thumb_st00399.jpg

Zeka seviyemi dikkate alırken kendini baz alıyorsun. Sonra böyle sıkıntı yaşıyorsun cici kız.

"Kimseye çaktırmayayım, alıntılamadan laf sokayım, bir tek o anlasın, anladığını belli edince ona dememişim gibi kıvırayım çünkü kıvırmak benim işim. "

Şarkı seçimim isabet olmuş.
Bende senin gibi yapayım, bakayım oluyor mu🤣

Çakılması gereken çiviler var, sökülmesi gereken çiviler de var. Ülkenin çivisi çıkmış durumda, sizin ballandıra ballandıra anlattığınız adam çıkardı o çiviyi. Torpil, liyakatsizlik, tarikatlar, baskı, ayrımcılık, adaletsizlik, her kurumda çürüme ve seviyesizleşme gözle görülür halde. Sizin sabit fikirleriniz, ön yargılarınız var. Bizim de apaçık gördüklerimiz var.
İBB nin basindaki ilk geldiğinde icraatı işi bilen adamları işten çıkarıp işten anlamayan adamları sırf kendi adamı diye yerleştirdi sonuç heryerde metrobus kazaları otobüs kazaları
Anladığınız liyakat bu mu
Ne baskısı gordunuz gayet rahatsınız herkese dil uzatabiliyosunz erdoganin maymunları bunlar cahil diyebiliyorsunuz
Daha parti içinde adalet saglayamamisken ülke de mi adalet sağlayacaksınız biz sizin adalet dediginizde neyi kasteddiginizi çok iyi biliyoruz
Gördüğünüz şey Müslümanlar heryerde ise girebiliyor her yerde gezebiliyorlar onları sindiremiyor baskı altına alamiyosunz dimi bu sizi rahatsız eden

İBB nin basindaki ilk geldiğinde icraatı işi bilen adamları işten çıkarıp işten anlamayan adamları sırf kendi adamı diye yerleştirdi sonuç heryerde metrobus kazaları otobüs kazaları
Anladığınız liyakat bu mu
Ne baskısı gordunuz gayet rahatsınız herkese dil uzatabiliyosunz erdoganin maymunları bunlar cahil diyebiliyorsunuz
Daha parti içinde adalet saglayamamisken ülke de mi adalet sağlayacaksınız biz sizin adalet dediginizde neyi kasteddiginizi çok iyi biliyoruz
Gördüğünüz şey Müslümanlar heryerde ise girebiliyor her yerde gezebiliyorlar onları sindiremiyor baskı altına alamiyosunz dimi bu sizi rahatsız eden
İmamoğlu, Erdoğan’ın iddialarıyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

Sayın cumhurbaşkanı 45 bin kişi dedi. Birincisi yanlış yerden bilgi alıyor ve aldatılıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin işe aldığı insan sayısı 21 bin 179. 21 bin 179 kişinin içerisinde 2 binin üzerinde memur işçi sözleşmeli personel sınavla alınan var. Yine İBB’nin daha önce taşeronlarında çalıştırıp kadroya alma zorunda olduğu, kanun gereği alması gereken insanlar var vs vs. böyle sınıfları var. 21 bin 179 yani söylenenin yarısından az. Daha acısı 15 bin kişiyi işten çıkarttı deniyor. Doğru biz 15 bin 117 kişiyi işten çıkarttık ama Emeklilik nedeniyle ayrılanlar 3 bin 792 kişi. Mevsimlik işler nedeniyle çalışmakta olduğu işin sona ermesi sebebiyle ayrılanların sayısı 3 bin 449 kişi. Kendi isteğiyle ayrılanlar 3 bin 60 kişi. Bizim birebir iş akdini feshettiğimiz kişi sayısı ise sadece 3 bin 400 kişi.”

Cok komik sanki adam saltanat ile geldi darbe ile geldi
Ya millet seçti onu millet
O koltuğu ona layık gören millet
Doğru düzgün iş yapın, bir umut ışığı yakın da millet de sizi seçsin derler adama..
Kalkmamak üzere derken sanki zorla yapıştı kaldı oraya 🤣🤣
Fikir var akıl yok ne diyelim

X